Rüyada İdolünü Görmek

Rüyada idolünü görmek, size moral veren birinin hayatınıza girmesine ve destek olmasına yorumlanır. İçinizdeki gücü ve yeteneklerinizi fark etmenizi sağlayan bir rol modeliniz olabilir. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden de destek görebilir ve ideallerinize kavuşabilirsiniz. Yetenekleriniz başkaları tarafından beğeni kazanır ve daha çok insan tarafından takdir edilir. Eğer bir süredir ne yapsanız da bir ilerleme kaydetmekte zorlandıysanız, önemli bir fırsat elinize geçebilir. Bu fırsat eğitim veya iş hayatına dair de olabilir ve bir anda her şey değişir. Hiç beklenmedik bir anda insanların bakış açısı değişebilir.

Rüyada sevdiğin idolü görmek, yeni bir arkadaş ortamına girmek ve sevilmek demektir. Bekar olan biri için sizden hoşlanan birine yorumlanır. Yakın zamanda girilecek bir rotamda sizden etkilenen ve yakından tanımak isteyen biri olabilir. Bu kişi size haber gönderebilir.

Rüyada İdolünü Görmek İslami Yorumu

Rüyada idolünü görmek ihya yorumu, işlerinin daha iyi bir hal almasına ve daha çok insanın isminizi duymasına, siz merak etmesine yorumlanır. İnsanların hakkınızdaki düşünceleri gün geçtikçe daha iyi olabilir, hayranlık duyan kimseler de olabilir. İdealleriniz için verdiğiniz emekler boşa gitmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Pelin dedi ki:

  Rüyamda okula telefonla gidiyordum ama telefonla gitmek yasakmış ben sınıfa gidince bir çanta cep vb arama olucakmış sonra birisi telefonun kutusunu aldı ama içi boştu arkadaşıma baktığımda ise o telefonu saklamış sonra kadın bana dışarıya çıkmamı söyledi bizde diğer arkadaşlarımla çıktık bahçede 3 erkek vardı onlardan birinin ismi Bora’n (geçenlerde okuduğum bir kitabın karakteri) ve hoca onları cezalandıracakmış bende tam onlara bakacaktım ama onlara uzaktım neyse sonra zil çalmış bende çantamı almak için yukarı çıktım ve çantamı açtığımda telefon sapasağlam çantamda duruyordu ve uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni arkadaşlar edinmeye ve gelen telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

   1. Çiğdem dedi ki:

    Rüyamda BTS’i gördüm belki size saçma gelecek ama konser için başka bir ülkeye gideceklerdi fakat türküyedeydiler ve aktarma yapacaklardı 7’üye sandalyeye oturmuş bekliyordu bende o sırada BTS albümü alıyordum ve onları görüm hepsiyle konuştum ve çok kötü ağlamaya başladım hıçkıra hıçkıra sonra işte gittiler (bu arada 4 yıldır onları takip ediyorum ama ilk defa rüyamda gördüm.)

 2. İnci dedi ki:

  3 gündür Ard arda rüyamda Selena Gomezi görüyorum ve çocukluktan idolüm. Duvarımda resimleri var ama şimdiye kadar hiç görmemiştim. Hep eğleniyoruz bir yerlere gidiyoruz dün gece de salıncakta sallanıyorduk. Çok mutluydum. Resim falan çektirdik.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kendi hedeflerinizde başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 3. zeynep dedi ki:

  uzun zamandıor hayran olduğum ve idol olarak baktığım bir sanatçıyı rüyamda görüyorum. beraber toplantılar yapıp iş konuşuyoruz ama sonrasında kavga ediyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde iyi bir fırsat yakalamaya yorumlanır.

 4. Sevde dedi ki:

  Bir kaç gündür rüyalarımda sevdiğim idollere sarıldığımı görüyorum. Bir idolle de beraber kamp yapıp vakit geçirdiğimi görüyorum. Yaşanmış kadar net. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden etkilenen birinden haber gelmesine yorumlanır.

  2. Eymen Gorkin dedi ki:

   Rüyamda idolümün kızını görüyordum ardından kızını babası arıyordu biz de o arada misafirlikteyiz kızını almaya gelicekti biz de o arada eve gitmek için yola çıkıcaktık sonra idolüm geldi onunla çok kısa bir sohbet ettik ve tokalaştık. Bu ne anlama geliyor acaba?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yakında önemli bir başarıya ve birinden destek almaya yorumlanır.

 5. Nilay dedi ki:

  Rüyamda bir yerde oturuyorduk ve gözüme idolüme benzeyen bir kız çıktı (kız Koreli) sonra ona Korece selam verdim meğersem arkadaşımın ablasıydı çok üzülmüştüm yaa 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğini birinden haber gelmesine yorumlanır.

 6. Berkant dedi ki:

  Ben 3 yıldır müzikle ilgileniyorum. Rüyamda da çok sevdiğim, İdölümü gördüm. Birlikte Dışarı çıkıp Geziyorduk. Sonra şarkı felan söylüyorduk ama ingilizce olarak. Sonra başka kişilerde gelip bizi dinliyordu böyle bir rüya gördüm. Garip ama güzeldi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatlar elde etmeye yorumlanır.

 7. Ecrin dedi ki:

  Ben rüyamda idolüm olan Karol Sevilla’yı gördüm. Ben onun büyük fanıyım. Rüyamda o, sonunda beni fark etmişti ve benimle buluşmak istiyordu. Onunla buluşmaya gittiğimde hayranı olduğum 3 kişiyi daha getirmişti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli fırsatların elinize geçmesine yorumlanır.

 8. Melek dedi ki:

  Rüyamda okuldayım ve okula yurtdışında çalışmayı istediğim şirketin patronu geliyor. Kendisini ayrıca idolüm olarak görüyorum. Bizim sınıfımıza geliyor. Oturuyor sonrasında herkesin elinde meyve suları var. Benim idolüm üstüne yanlışlıkla döküyorlar. Üstü mahfoluyor. Sonrasında o lavaboya giderken bende merdivenleri onunla birlikte çıkıyorum ve ona ingilizce olarak çok üzgün olduğumu söylüyorum.sonra o bana ingilizce olarak sen bir şey yapmadinki neden özür diliyorsun diyor. Ve tuhaf bir bakış ve gülümsemeyle bana bakıyor. Sonrasında tam onunla daha sonra konuşabilirmiyiz diye soracakken en yakın arkadaşım beni kolumdan tutup panolara doğru götürüyor. Bir kitap okuma yarışı varmış ve bunun kazananları açıklanmış oraya bakmaya gidiyoruz. Sonra arkadaşım panoya bakıyor ve birinci olduğunu görüp çok seviniyor. Sonra zil çalıyor aşağıya iniyoruz. İnerken idolüm bizim önümüzden sola doğru telefonla konuşarak yürüyor. Sonra beni görünce yine aynı bakış ve gülümsemeyi yapıyor. Gerisini fazla hatırlamıyorum. Ama sanki büyük bir ağacın ordayız. Bir tane kız bir icat yapıyor. Emin değilim sanırım eline yüzüne bulaştıriyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni arkadaşlar edinmeye ve sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 9. Boşverismimi dedi ki:

  Ben bir armyim ve rüyamda biasıma kek yapıyodum .c ona keki verdikten sonra karanlık bir ormana gidiyorduk bişeyler konuşuyoduk ama hatırlamıyorum biraz konuştuktan sonra bişeyler yedik ve babam geldi.biasım gitti babamla bts dergisj aldık fln biliyprum çok saçma :/

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanına, hayırlı kazanca yorumlanır.

 10. Birdost dedi ki:

  Uzun süredir rüyamda en sevdiğim idollerimle bulusup konusup sarılıyoruz inş böyle rüyalar gormeye devam ederim çünkü bu rüyalar çok hoşuma gidiyor ama inş sevdiğim idolümü gerçektede görme şansına sahip olabilirim

 11. ... dedi ki:

  3 Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm bana sarılıyordu ama onunla konuşmuyoruz

 12. Gülnur dedi ki:

  Ruaymda sevgilimle mesajlaşıyordum

 13. Gülsüm dedi ki:

  Rüyamda bu günlerde çok sevdiğim bir nevi idolüm olarak görmeye başladığım Ahsen Eroğlu’nu gördüm. İlk başta farklı bir yakın arkadaşım olarak yanımdaydı sonra Ahsen Eroğluna dönüştü çok korkuyordu idolüm. Daha sonra onu koruyup daha güvenli bir yere götürdüm. Resimle ilgilendiğini biliyorum. Rüyamdada bu ilgime karşılık resim dersi için bana en yüksek puanı veriyor bende buna çok seviniyordum sonra uyandım.

 14. Mehtap dedi ki:

  Rüyamda biasımı BTS den jin i gördüm (erkek) rüyamda onla birbirimizden hoşlanıyorduk sonra birşey oluyordu ben camdan intihar etmeye kalkışıyordum sonra başkan okuldaki Koreli bir öğretmen beni vazgeçirdi sonra Jin geldi sinirli ve üzüntülü bakıyordu kolumdan tuttu gel dedi gitmedim ama herşey atlayarak gidiyor sonra barışıyoruz derste bakışıyoruz ve sinemaya falan gidiyoruz ….

 15. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda idollerimi gördüm blackpink öncelikle lisa ve rosé bisiklete biniyorlardı sonra ben lisaya lalisa manoban diyip el sallamıştım sonra aşağıya indim yanlarına sonra jennie ve jisoo ile fotoğraf çekiliyordum bana bunları atabilir misin dedim oda kafasını salladı ve uyandım….. biyerde blackpinkin dergilerinden görmüştüm ama babam almamıştı üzülmüştüm 🙁

 16. boşver dedi ki:

  rüyamda enhypen’dan niki ile annemi kurtarmaya çalışıyoduk.Beni bikaçkere yakalıyorlardı ama o beni her seferinde kurtarıyordu.Çok güzel bir rüyaydı keşke uyanmasaydım

 17. Rümeysa dedi ki:

  Ben rüyamda blackpink üyelerini gördüm çok büyük hayranlarıyım onları örnek alıyorum ve bende ilerde onlar gibi olmak istiyorum blackpink bizim evdeydi ben onlara sarıldım fotoğraf çekildim hatta onların özel eşyalarını bile kullandım hepsi çok gerçekçiydi lisa bana 3 seçenek sundu kariyermi, aşkmı, paramı diye ben seçemeden uyandım tekrar yatmak rüyaya dönmek isyedim ama dönemedim bu rüya bütün gün aklımdan çıkmadı ve çıkmayacakta

 18. Ecrin dedi ki:

  Ben ruyamda cocukluk arkadasim annem ve ben bir kirtasiyedeydik ve ben kirtasiye urunlerine bayilirim hatta bir kalem koleksiyonum var e tabi hemen hepsine saldirdim ama bir tanesi vardi ki hemen benim dikkatimi cekti kutunun uzerinde kirtasiye malzemesiyle alakasi olmayan en sevdigim idolun bir marka icin cekilmis olan fotograflari vardi (blackpink ten lisa ana dansci ve bende dansla ilgileniyorum kendisini idolum olarak goruyorum)kutuyu aldim ve anneme bunu almak istiyorum dedim sanki annem izin verecekmis gibi normalde annem istedigim her seyi almaz ama arada istediklerimi aldigi da oluyor tabi neyse bu arada yazmayi unutmusum biz kirtasiyeye girerken bize iki abla eslik ediyordu biri kapali kafasinda cicekli bir esarp vardi digeri acik saclari siyah ve topuzdu her neyse daha sonra annem kutunun icindekilere bakalim bi dedi icerisinden mor bir kalemlik (en sevdigim renk) pembe bir yumurtlayan kalem ve ponponlu mor bir kalem cikti bir sey daha cikmisti ama tam hatirlamiyorum cetvel makas benzeri bir seydi her neyse sonra en yakin arkadasima yesil simli bir bardak banaysa pembe simli bir bardak verildi bu arada sonradan fark etmistim ben ve cocukluk arkadasim ilkokullu gibiydik sanki 2. Siniftik su an 6. Sinifiz ve ben o zamanlar lisa yi tanimiyordum arkadasim bardagiyla oynuyordu ona parlak fosforlu yesil bir canta vermislerdi benim onumede renk renk desen desen cubuklar koymuslardi ben hemen uzay temali olsun dedim cunku uzayli seylere bayiliyorum cizimlerinide yapiyorum ama benim uzaya olan merakim ortaokula gecince basladi ilkokulda boyle bir sey yoktu benim icin butun cantalari aradilar bende bir kac kere yanlarina geldim ama bulamadilar bu arada gittigimiz yerde cok kirtasiye gibi bir yer degildi daha kutuphane gibiydi kitaplarin uzerine cantalar asilmis bir kan raf getirilip icerisine kalem silgi vb. seyler vardi sonra annem beni uyandirdi bu arada kucuk bir ayrinti veriyim ilkokuldayken cocukluk arkadasim benten li fosforlu yesil bir canta kullanmisti ve eline gecen her seyle oynayacak bir oyun bulurdu ruyamda da bardakla oynuyordu. Ben ruyamin icinden cikamadim umarim siz cikabilirsiniz.

 19. Sare kalyoncuoğlu dedi ki:

  Rüyamda idolüm benim ismimi dövme olarak yapıyordu ve benimle fazla ilgiliydi:)

 20. yiğitcan dedi ki:

  rüyamda twitch yayıncısı gördüm idolüm olan evine gidiyordum baya onunla abi kardeş gibi yaşıyorduk bu rüyayı 3 gün önce de görmüştüm anlamı nedir
  rica ederim söyleyin en son rüyamda yine aynı bu kez yayında konuk olmuştum

 21. yiğitcan dedi ki:

  rüyamda twitch yayıncısı elwindi gördüm rüyamda onun evinde abi kardeş gibi yaşıyorduk sonra ben onun yayınlarında konuk oluyordum sonra bana kardeşimsin diyordu baya bi kardeş gibiydik anlamı nedir acaba söyleyin 23.01.2021

 22. Su dedi ki:

  rüyamda bayılıp hemen aylıyordum, hastaydım sanki kalbim hızlı atıp baylıyordum, her bayıldığımda yanımdA hoşlandığım kişi vardı bayılırken ya o beni tutuyordu yere ben ona tutunuyordum düşmemek için, bir kaç kez ve farklı farklı yerlerde bayıldım mesela ilk çocuğun evinde mutfakta son kez de okulda, okul gittiğin okuldan başka bir okuldu ve normalde farklı okullarda olmamıza rağmen hoşlandığım çocukla ayni okuldaydik

 23. Büşra dedi ki:

  Rüyamda koreli erkek sevdiğim erkek bir idol ü gördüm dışarıda yağmur yağıyordu ben de korkuyorum kalktım ağlıyordum idolümde yan odadaydi onu gördüm yanina gittim bana sarıldı ağlama dedi sonra da gece boyu ona sarılarak uyudum

 24. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda ben okuldayım ve sevdiğim bir idolde bizimle aynı siniftaydi ve biz konuşup yakın oluyorduk sonradan böyle eğlenmeye falan başladık ondan sonra baktım ki benle konuşuyor ama pek yakın olmuyor ve sonradan zil çaldı eve gittik yolda arkadasimi bekledim birlikte eve gidecekken bir tane kocaman bir araba ve arkasında silindir şeklinde bir demir parçası vardı ve biz ordan çıktık sonradan paranın sizin yapmak istediğinize yetmediğini anlatan bir belgesel gibi bir şey vardı sonrada uyandım lütfen hemen yorumlayabilirmisiniz

 25. efsa dedi ki:

  rüyamda sevdiğim filmin iki kız kavga ediyorlardı

 26. Nergiz dedi ki:

  Merhaba Rüyam benim için çok değerli diyebilirim😂 Rüyamda idolümü gördüm.Yani bir evdeydik grubun tüm üyeleride var di.Grubun tüm üyelerini çok seviyorum ama işte içinden biri tam evlenme kriterinize uyar ya ! Ve rüyamda sadece benimle o ilgilendi sanki evlenme hayali kurduğumu biliyormuş gibi.Sanki flortlestik diye bilirim.Yani bir birimizden hoşlandığımız belliydi. ilk laf arasında ben onu yanağından öptüm sonra ben ondan benim ismimi korece nasıl yazıldığını sorum oda bir kâğıda yaz dedi adını bende yazdım ama dergi üstünde olduğu için iyi gözükmedi ama o okuyomıyorum diye dalga geçtisonra ben ona korece yazabildigimi söyledim oda yaz hadi dedi ama ben hiç yazamıyorum ikimizde biliyorduk.sonra bir şeyler karaladım oda şaka yaptığımı anladı ve gıdıklamaya başladı sonra italyaya gitmek istediğimi söyledim dünyayı gezmek istediğimi. ve oda onu çok seviyor güldü ve yanagimdan öptü bu kadardı benim rüya ama çok güzeldi ighhgggggggg aglamaya gidiyorum bye bye geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Bu arada 20 yaşındayım evlenme hayali kurmam normal yargılamayın beni

 27. Ecrin dedi ki:

  Rüyamda uzun zamandır sevdiğim bir idölümü görüyorum ben okuldan çıkışta babam beni motorla dükkana götürüyor ama rüyadaki dükkan bizim gerçekteki dükkanımızdan farklı ama rüyada farklı sonra dükkana vardığımızda idölümü görüyorum arkadaşlarınla ayakta dikiliyor sonra onun yanına gidip konuşuyorum felan sonra telefon numarasını alıyorum gece oluyor ve herkes uyuyor sonra beni uyku tutmuyor ve idölümü çağrıyorum sonra meydana iniyoruz sonra bi ses gelip birden herkes gelip düşmanlarla savaşıyoruz sonra uyanıyorum işte bu kadar bence çok saçma bi rüya ama beni mutlu etti anlamını öğrenebilirmiyim

 28. Anonim dedi ki:

  Rüyamda idolüm ve bir kaç yakın arkadaşım vardı. Bir sorunla uğraşıyorduk. Daha doğrusu savaş gibi bir şeyle idolüm Bi ara savaşta aldığı darbeyle hafızasını kaybetti ama sonunda benimle idolüm için mutlu sonla bitti ✨

 29. boş kalfa dedi ki:

  rüyamda okuldayım 12.sınıf olduğum için en yukarı kattayım aşağı doğru inerken sınıfın birinden txt şarkısının geldiğini duyuyorum ve şu sıralar aşırı txt hayranı oldugum için bakma ihtiyacı hissediyorum. gidip baktığımda bir bakıyorum ki gerçek txt ve söyledikleri şarkıya eşlik etmeye başlıyorum. beni görünce şaşırıyorlar ve şu sıralar şarkılarınızı çok dinliyorum hepsine eşlik edebilirim diyorum sonra şarkı söylemeye başlıyoruz. zil çalıyor gitmem gerek dediğimde onlarında bizim okulda okuduklarını öğreniyorum ve benden küçük oluyorlar ben sizden büyüğüm 12.sınıfım diye şaka yapıyorum soobin bende 12yim diye bana katılıyor gülerek yukarı çıkıyoruz soobinle. bir ara beni tedirgin görüp elimi tutuyor sonra biz derse girmekten vazgeçip boş bir sınıfta sohbet etmeye başlıyoruz. bugün çok fazla rüya geçişi yaptım, bir diğer rüyamda ise sevdiğim bir aktörün arabasındaydım. o biraz koruma gibiydi koruduğu birz kız vardı ve ben onun yardımcısı gibiydim. onu ilk gördüğümde hep seni görmek istemiştim diyorum gülüyor. bir yere gidiyoruz yanımızda küçük bir kızla fotoğraf çekiniyoruz ondan telefonunu falan istiyorum senimki daha güzel çekiyor diyerek jfdnvgjdshvh hangi rüyamda bilmiyorum ama ikisinden birinde gördüğüm kiişiye telefon numaramı veriyordum.

 30. Fidan dedi ki:

  Rüyamda bi tiatrodaydık arkadaşlarım,annemler,kuzenler ve ben vs.bu arada azerbaycanlıyım neyse,sonra orada tanıdığım iki türk kız oyuncu vardı onlarda rol yaptı.Sonra sahneye sevdiyim gruptan biasım(idolüm) geldi yani BTS grubundan Kim Taehyung o kadar şaşırıp sevinmiştim ki yani gerçek gibiydi ne ola bilir bunun anlamı lütfen cevaplarmısınız

 31. Özge dedi ki:

  Kuzenim kardeşim ve ben makarna yiyorduk yuvarlaktı masa ama ben makarnayı koydukça makarna artıyordu sonra uyandim 🙂

 32. Ben diye birii dedi ki:

  Rüyamda idolü olduğum birinin benim sevgilim olduğunu gördüm ve ben oyuncu olmak istiyorum rüyamda oyuncuda olmuştum anlamı nedir??

 33. isimsiz dedi ki:

  ruyamda idolum Kim Taehyung’u gordum ve Park Jimin onlar beni kacirmislardi ve ruyamda halam, ben, ablam(2), babam ve korede okuldaydik 18 yaslarindaydik ve okulun bahçesi de kumluydu ama sadece orasi kumluydu okadar iste sonra ben le baska bir kiz kacmistik onlardan cunku okulu yikiyorlardi ve Jimin bana birsey firlatmaya calismisti ama kacmistim sonra kizla sokakta oyle dolasiyorduk ve bizi kacirmislardi sonra orda uyandim. bunun anlami nedir ???

 34. BTS♡ARMY dedi ki:

  1.Rüyamda idolùm dans ediyodu (KİM TAEHYUNG) 2.Rüyamda idolümün kolundan tutmuştum sadece bir birimize bakıyoduk(PARK JİMİN)🐣🐣 hayatım boyunca en güzel rüyalardı BTS♡

 35. Sinem dedi ki:

  Rüyamda bts den Taehyung ve birkac uyeyi gordum Sonra Sahnedediler ve uyeler ordaydi ama jungkook yoktu taehyung endiselendi jin de hep gidip bakip geliyor diye yalan soyluyodu hep komiklik yapiyodu
  Sacma rüya oldugu biliyorum ama merak ettim iyiyemi yoksa kotuyemi hayır?

 36. zehra dedi ki:

  rüyamda bende blackpinkin bir üyesiydim biz yg den kaçıyorduk onlar yakalıyordu en sonunda kaçmayı başarmıştık öyle uyanmıştım

 37. Stay dedi ki:

  Rüyalarımda en sevdiğim grup straykids den Han jisung’u çokca görüyorum. Ve her seferinde ben onu, o da beni seviyor. Hatta en son gördüğüm rüyada yanaklarını tutup ona “seni seviyorum” demiştim.

 38. Hayrunnisa Gümüş dedi ki:

  rüyamda Selçuk Bayraktar’ı gördüm başta fark etmemiştim sonradan fark ettim fark edince fotoğraf çektirdim ve baya uzun bir süre konuştuk . Sonra kurban kesim pazarına gittik ve oradaki danaları izleyip onlar hakkında dakonuştuk. Ardından Selçuk abi telefonunu çıkardı ve dedi ki hiç başka telefon iphone nin yerini tutar mı ? Ben de şuanlık tumaz ama ileride onun daha iyisini biz yapacağız inşallah dedim o da sessiz kaldı. Ardından bana dünyanın boş olduğunu gelip geçici olduğunu önemli olanın niyet olduğunu anlattı.

 39. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda lalisa manobalı gördüm bir konser yerine benziyordu Yanımda biri vardı ve bir de çocuk vardı çocuk ayağıyla bir şey istiyordu arkamı dondum ve lalisa vardı yapma dedim ve tam üstüne atlayacaktım ki durdum ve yavaş bir şekilde elimi sarılacakmısım gibi açtım o da aynısını yaptı ve sarıldık sonra ağlamaya filan basladım sonra hayranları da toplanmaya başladı ama gorevliler onları tuttu sadece foto çektiler ben de tekrar onu gormek istedim ama bulamadım sonra da uyandım zaten

 40. Buse dedi ki:

  Size saçma gelmesin ama ben blackpink ve bts üyesi lisa , jimin , jungkook , V Bir yerde 4 ü oyun oynuyorlardi ben ise köşede onlara bakarken beni fark ettiler Şöyle diyorlardı : Türk çocukların korede ne işi var dediler sonra beni olduğum yerden alıp Kore havalimani bıraktılar ve sonra ben ağladım sonra uyandım

 41. Aylar dedi ki:

  Rüyamda BlackPink I gördüm. Kore’ye gitmişim blackpink in konserine gitmişim Lisa ile oturmusum bilmiyorum ama Lisa beni taniyormus çok mutlu olmuşum sonra rüya olmuşunu bildim ve çok üzüldüm 😔

DMCA.com Protection Status