Rüyada İdrar Görmek

Rüyada idrar görmek, sağlık sorunları olan biri için tedavi olarak yeniden sağlığa kavuşacağına yorumlanır. Sizi içten içe yiyip bitiren bir konuda da artık içiniz rahat eder. Büyük sıkıntıları aşabilirsiniz. Özellikle de ruhsal sağlığınız her zamankinden daha iyi olur. Büyük bir külfet omuzlarınızdan kalkabilir ve dert tasadan kurtulabilirsiniz. Yaşadığınız büyük sorunları atlatması beklenilenden daha kolay olabilir. Rüyada idrar yapmak, borçların bitmesine ve elinize geçecek olan bol paraya yorumlanır. Paranız günden güne artabilir, işleriniz ile birlikte geliriniz de artar. Rüyada idrar kokusu duymak, kötü laf sözden uzak durmaya ve parasal konularda daha temkinli davranmaya yorumlanır.

Rüyada idrarını yapamamak, her türlü kötülükten ve şerden uzak durmaya yorumlanır. Size karşı haksızlık yapan kişiler de pişman olurlar. Bazı insanlar gelip sizden özür dileyebilirler. İş veya eğitim hayatında küs olduğunuz birileri varsa da sizinle yeniden barışmak istediklerini duyabilirsiniz.

Rüyada İdrar Tahlili Görmek

Bu rüya yaşanan bir sağlık sorununun kısa atlatılmasına ve yeniden sağlık sıhhat dolu olmaya yorumlanır. Kötü alışkanlıkları olan kişiler de yeniden sağlıklı olmak için kararlar verebilirler. Çevrenizde hasta biri varsa iyileşir.

Rüyada İdrarı Tutamamak

Bu rüya her ne kadar inat etseniz de sonunda bir şeye ikna olmaya yorumlanır. Size bir konuda sürekli ısrarcı olan birini dinleyebilirsiniz. Mesleğiniz ile ilgili de bir ısrarı olabilir. Rüyada idrar zorluğu görmek,  daha önce bir tecrübeniz olmayan ite çalışmaya yorumlanır. İşsiz olanlar girecekleri işte kısa sürede adapte olmakta zorlanabilirler. Rüyada idrara sıkışmak, maddi imkanların artmasına yorumlanır. Borçları yüzünden masraflarını erteleyenler yakında tüm gerekli masrafları karşılayabilirler. Rüyada idrar kaçırmak, yüklü borcunuz varsa azalmasına yorumlanır. Büyük bir kısmını ödeyebilirsiniz.

Rüyada Üzerine İdrar Sıçraması

Hakkınızda dedikodu yapan kişilere yorumlanır. Size iftira atmaya kalkan biri de olabilir. Rüyada üzerine sidik sıçradığını görmek, bir süredir sizi dolduruşa getiren birine yorumlanır. Rüyada idrar birikintisi görmek, istemediğiniz anlaşamadığınız insanlardan uzak durmaya yorumlanır.

Rüyada İdrar Görmek İslami Yorumu

Rüyada idrar görmek ihya yorumu, maddi konularda rahat etmeye ve elinize bol para geçmesine yorumlanır. Maddi sıkıntı çeken kişilerin işleri açılabilir ve yeni işler alınabilir. İşsiz biri bu rüyayı gördüğü zaman gireceği işten iyi bir kazanca ulaşabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status