Rüyada İfşa Etmek

Rüyada ifşa etmek, zamanında size kendini güvenilir biri olarak tanıtan bir insan tarafından hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Bu kişiye karşı tüm güveniniz yerle bir olabilir. Size vermiş olduğu sözleri tutmaması sebebi ile yarı yolda bırakabilir. Maddi veya manevi konularda da çok güvendiğiniz birinden beklediğiniz desteği göremeyerek üzüntü duyabilirsiniz. Bazı insanların zor zamanda gerçek niyeti anlaşılır. Rüyada bir sırrı ifşa etmek, birinin gerçek yüzünü herkesin görmesine yorumlanır. Size inanmayan kişiler de aslında o kişinin gerçek yüzünü görüp size hak verirler. Örneğin sizi kötüleyen ve iftira atan biri varsa gerçekler ortaya çıkar.

Rüyada birini ifşa etmek, yapılan ayrımcılığın bitmesine ve size karşı ön yargıların ortadan kalkmasına yorumlanır. Ağır laflar söyleyen ve kalbinizi kıran insanlar hatalarını telafi ederler. Size karşı geçmişte yaptıkları hatalar ve haksızlıklardan dolayı çok pişman olabilirler. İş ortamında da ayağınızı kaydırmaya çalışan kimseler kendileri bu duruma düşerler.

Rüyada İfşa Etmek İslami Yorumu

Rüyada ifşa etmek ihya yorumu, size karşı yapılan bir saygısızlıktan dolayı pişman olan birine yorumlanır. Söylenmemesi gereken şeyler söyleyen ve kalbiniz kıran biri sonunda hatasını anlar. Hatasını kabul ederek sizden özür dileyebilir. Aranızdaki gerginlik büyümez, kısa sürer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status