Rüyada İftira Görmek

Rüyada iftira görmek, çevrenizde dolaşan bazı haberlerin sizi tedirgin edeceğine yorumlanır. bu haberler işiniz ile ilgili olabilir. Ya da başka konularda alacağınız haberler yüzünden keyfiniz kaçabilir. Sizinle uğraşan insanların dolduruşuna gelmemeye dikkat edin, yoksa boş yere moralinizin bozulmasına sebep olabilirler. Rüyada iftira atıldığını görmek, aranızın açık olduğu bir insandan haber almaya yorumlanır. Sizi çekemeyen biri hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyebilir. Bazı işlerinize müdahale etmeye kalkabilir. Rüyada iftira attığını görmek, birinin üzülmesine sebep olacak şeyler yapmaya yorumlanır. Söylediğiniz bazı sözlerden dolayı da çok pişman olabilirsiniz. Birinin kalbini kırdıktan sonra sizi çok geç affedebilir.

Rüyada iftira edildiğini görmek, haksızlıkların yakında biteceğine ve bazı insanların maskesinin düşeceğine yorumlanır. Size karşı atılan iftiralar varsa da gerçekler hemen ortaya çıkar ve anlaşılır. Size karşı ön yargılı olan insanlar yüzünden yaşanan sıkıntılar biter. İş hayatında da hep önünüze engel koymak isteyen insanlar artık yolunuzdan çekilirler.

Rüyada İftira Görmek İslami Yorumu

Rüyada iftira görmek ihya yorumu, sizi mağdur bırakan insanların buna çok pişman olacaklarına yorumlanır. Hakkınızda söyledikleri sözler ve iftiralar sebebi ile size karşı yaptıkları haksızlıkları kabul ederler.  Küs olduğunuz birinden özür gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Dilek dedi ki:

    Yakin bi zamanda dayimi kaybettim ve gece onu mezardan çıkardılar mezar açıldığında yaşıyordu. Haraket ediyordu. Saçları sakallari beyazlamis sakali yoktu.42 yaşındaydı daha ordan çıktı sarılmak istedim sarilamadim diğer boş mezara girdi üstümü kapatin dedi üstü filan parça parçaydi. Ne anlama geliyor.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya bir süredir hasta birinden iyi haberler gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status