Rüyada İğde Görmek

Rüyada iğde görmek, pek çok insanın gönlünü kazanmaya ve iyilik görmeye yorumlanır. Sizi seven insanlar çoğalırlar ve övgü dolu sözler söyleyen kişiler olabilir. iş hayatında da patronlarınız ve çalışma arkadaşlarınızdan güzel sözler işitebilirsiniz. Sizin çalışmalarınız ve azminizi takdir eden kişiler olabilir. Zamanında kıskanan ve çekemeyen kişiler de şimdi takdir ederler, aradaki rekabet biter ve dostluk başlar. Eğer işsiz iseniz ummadığınız insanlar işe girmenize yardım edebilirler.

Rüyada iğde ağacı görmek, bu rüya kalıcı işler yapmak ve uzun süre adından söz ettirmeye yorumlanır. Çalışmalarınızın hiçbiri boşa gitmez ve doğru zamanda doğru işlerde yer alınır. Çalışma hayatında kalıcı başarılar ile ödüller alınabilir.

Rüyada İğde Yemek

İyi işler yapmak ve hayır duası almaya yorumlanır. Bir hayır işi içerisinde de yer alınabilir. Rüyada iğde yediğini görmek, hayırlı bir rüyadır. Neşeniz mutluluğunuz eksik olmaz. Sevdiklerinizi mutlu edecek şeyler yapabilirsiniz.

Rüyada İğde Görmek İslami Yorumu

Rüyada iğde görmek ihya yorumu, hane içinde derdi sıkıntısı olan kimselerden iyi haberler almaya ve hanede bolluk berekete yorumlanır. Her kim maddi sıkıntı içerisinde ise yardımınız dokunabilir veya işe girmesi sağlanabilir. Sevdikleriniz sizden güzel sözler ile bahsederler, değeriniz artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status