Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek, çok fazla sorumluluk ile uğraşan kişilerin üzerindeki yükün azalmasına ve sorumlulukları paylaşmaya yorumlanır. Sizin bazı sorumluluklarınızı üstlenen birileri olabilir. İş veya ev hayatında yükünüz hafifler ve rahat edilir. Bir süredir çalışıp çabalamaktan kendine zaman ayırmayan kişiler bir süre rahat nefes alırlar. İş hayatında da biten bazı projelerin ardından iş yükünüz hafiflemeye başlayabilir. Rüyada iğneci görmek, sizi yönlendirmeye çalışan birine yorumlanır. Siz korkutup tehdit eden kimseler varsa da o kişiler ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Ortak işler bozulabilir. Sizi kendi isteklerine göre yönlendirmeye kalkan birinin gerçek yüzü ortaya çıkar.

Rüyada dikiş iğnesi görmek, elinizdeki işleri zamanında tamamlamaya yorumlanır. İş hayatında da çok iyi sonuçlar alınır. İşlerinizde beklenilenden güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz. Yaratıcı fikirler aklınıza gelebilir. Rüyada toplu iğne görmek, iş ortamındaki rekabetten dolayı daha çok çabalamak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bazı iş arkadaşlarınızın hal hareketleri sizi daha da hırslandırabilir.

Rüyada Diktiği İğnenin Kırılması

Zamanında iyi anlaştığınız biri ile fikir ayrılıkları yaşamaya ve anlaşmakta zorlanmaya yorumlanır. Şu günlerde fikir çatışması söz konusu olabilir ve bu sebeple ortak işleriniz de sıkıntı çıkabilir. İlişkisi olanlar ise sevdikleri ile anlaşmakta zorlanabilirler, sizinle inatlaşabilir.

Rüyada İğne Batması

Rüyada iğne battığını görmek, birinden duyacağınız söze çok kırılmaya yorumlanır. Hak etmediğiniz bir laf işitebilirsiniz. Rüyada batan iğneyi çıkarmak, sizi kırıp üzen ve sözleri ile inciten birinin özür dileyeceğine yorumlanır. Rüyada iğne yutmak ve çıkarmak, hiç kimseyle paylaşamadığınız dertlerinizi sonunda birine güvenip anlatmaya ve dertleşmeye yorumlanır.

Rüyada Yataktan İğne Toplamak

Ev hayatında çıkan problemlerin yakında biteceğine yorumlanır. Evli olanlar eşleri ile sorunlarını çözebilirler ve eşiniz size karşı daha anlayışlı olabilir. Ayrılma aşamasında olanlar da yeniden bir araya gelebilirler. Bekar olanlar ise sevdiği ile evlenirler.

Rüyada İğne Görmek İslami Yorumu

Rüyada iğne görmek ihya yorumu, verilen çabanın karşılığını almaya yorumlanır. İlişkinizi kurtarmak için verilen çaba boşa gitmez. Ayrılan kişiler yeniden görüşmeye başlar. Evliliklerinde başkaları yüzünden ayrılık noktasına gelenler de aralarındaki husumeti tatlıya bağlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Selin dedi ki:

    Selamlar, ben bugun ruyamda bircok igne gordum,yatakta yatmis halde idim ve babam Bana yorganda carsaf sekli yorgan degildi ince idi, igneler vardi dokmussun dedi .Ben yorganda carsaf sekli idi igneler oldugunu gordum ve yere dokulmus igneleri topladim.Igneler yerde dik durumdaydyi Sira boyunca ben bunlari Bir Bir toplamaya basladim.

DMCA.com Protection Status