Rüyada İğrenmek Görmek

Rüyada iğrenmek, artık daha çok itibar ve tecrübe sahibi olmaya yorumlanır. Kendi mesleğinizde daha çok deneyim sahibi olabilirsiniz. Bu süreçte sizi gerçekten düşünen ve iyiliğinizi isteyen insanlar kim görülür. Bazı insanların gerçek niyetlerini fark edebilirsiniz. İş hayatında güven duymadığınız kişiler ile yollarınız ayırmanız gerekebilir. Tam tersi güven duyulan kişilere de daha çok iyilikte bulunabilirsiniz. Rüyada bir şeyden iğrendiğini görmek, olgunlaşmaya ve daha farkında olmaya yorumlanır. Bazı şeylerin farkına varılır ve gerçekler ortaya çıkar. Size söylenen yalanlar varsa da her biri ortaya serilebilir.

Rüyada birinden iğrenmek, sizi hayal kırıklığına uğratacak bir insana yorumlanır. Uzaktan size çok iyi dürüst gelen bir insanın aslında öyle olmadığını yakından görünce anlayabilirsiniz. Size başka bir yüzünü tanıtmış olabilir ve aslında güvenilir bir insan olmadığı anlaşılır.

Rüyada Öpüşürken İğrenmek

Bu rüya sevdiğiniz kişi ile aranızdaki güven sorunlarının ortadan kalkmasına yorumlanır. Bir süredir aranızı bozan kimseler de aradan çekilirler. Eğer sevdiğiniz sizi çok kıskandığı için sürekli baskı yapıyorsa da artık bu huyundan vazgeçebilir.

Rüyada Tuvaletten İğrenmek

Bu rüya borçların biteceğine yorumlanır. Ailenizde sizden gizli borçları olan birinin de borçlarını öğrenebilirsiniz. Ya da sizden kötü alışkanlıklarını gizleyen biri varsa bu ortaya çıkar. Bazı insanların gizlediği şeylerin farkına varılabilir.

Rüyada İğrenmek İslami Yorumu

Rüyada iğrenmek görmek ihya yorumu, size zararı dokunacak işlerden ve kişilerden uzak durmaya yorumlanır. Bazı insanların size karşı davranışları rahatsız edici olabilir ve sözleri moralinizi bozabilir. Size karşı haksızlık yaptıklarını anlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Necibe Bozdemir dedi ki:

    Rüyada süt bardaklarin icinde fareler görmek ve iğrenmek.

DMCA.com Protection Status