Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada ıhlamur görmek, işlerinizin rahatlamasına ve sorumlulukların azalmasına yorumlanır. Elinizdeki işler azalabilir ve daha az görev üstlenebilirsiniz. Borcu olan kişiler için borçlarının azalması anlamına gelir. Rüyada ıhlamur çiçeği görmek, yeni bir aşka yelken açmak anlamına gelir. Bekar olan kişiler için yeni bir ilişki ufukta olabilir. Evli veya ilişkisi olan kişiler için de aşklarının artmasına ve aralarındaki güven duygusunun sağlamlaşmasına yorumlanır. Birbirinize daha sıkı kenetlenebilirsiniz. Rüyada çiçek açmış ıhlamur görmek, yeni bir işe başlamak ya da başka bir yeniliğin hayatınızda vuku bulmasına yorumlanır. Bir anda çok mutlu olacağınız bir şey olabilir. Bebek müjdesi de alınabilir.

Rüyada ıhlamur ağacı görmek, gün geçtikçe daha çok kazanç olmasına ve elinize geçen paranın bereketini görmeye yorumlanır. Parasal yönden endişeler biter. Rüyada ıhlamur tohumu görmek, yeni bir dostluk veya ilişki olarak yorumlanır. Hayatınıza giren kişiler size mutluluk verir.

Rüyada Ihlamur Toplamak

Sağlık ve sıhhatin yerinde olmasına, size karşı haksızlık yapan kişiler varsa bu insanların pişmanlık duymasına yorumlanır. Mesela dolandırılan kişiler için ellerinden çıkan para tez zamanda geri gelir, borcu olanlar da öder.

Rüyada Ihlamur Çayı Görmek

Sinirlerinizi yatıştıran haberler almak ve sakinleşmeye yorumlanır. Moralinizin bozuk olduğu bir konuda artık çözüme ulaşılır. Rüyada ıhlamur çayı içmek, yeni bir dost kazanmak anlamına gelir. Bu dostluk uzun yıllar sürer. Rüyada birine ıhlamur çayı vermek, birine yapılan iyilikten dolayı çok mutlu olmaya ve bu kişinin yanında olup ona destek vermeye yorumlanır.

Rüyada Ihlamur Görmek İslami Yorumu

Rüyada ıhlamur görmek ihya yorumu, mesleki hayatta her şeyin yoluna girmesine, sizi strese soka bir şeyin çözülmesi anlamına gelir. Hakkınız olan para elinize geçer ve işlerinizde rahatlama olur. Kendinizi daha huzur ve konfor içerisinde hissedebilir, aile büyüklerinden de yardım ve destek görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Cano dedi ki:

    Merhaba, bir ıhlamur ağacının yanına giderek bir dal kopariyorum, saksıya ekmek için. Kopardigim ıhlamur dalı yaprakli ve çiçeği açmamış tomurcuklarida vardı. Saksının yanına gidiyorum sanırım limon ağacın fidanı var. Kurumuş topraklarını temizliyorum. Elimdeki meyve (hangi meyve hatırlamıyorum tam, kayısı olabilir belki) çekirdeğinide ekmek istiyorum. Komsumuza ıhlamur ağacını böyle dalıyla ekersem tutarmi diyorum oda tutmaz diyor. Şimdiden teşekkürler,,

DMCA.com Protection Status