Rüyada Irz ve Namus Görmek

Rüyada ırz ve namus görmek, huzurunuzu kaçıran insanlarla yollarınızın ayrılmasına ve iki yüzlü kişilerin maskesinin düşeceğine yorumlanır. Çalışma ortamında hal ve hareketleri ile sizi sürekli rahatsız eden veya taciz eden kişiler varsa iş değişikliği olabilir ve bu kişilerden kurtulabilirsiniz. Size negatif duygular veren kişiler hayatınızdan çıkar. Hakkınızda ön yargıya sahip olan birileri varsa olur olmaz dedikodu yapmaktan vazgeçerler. Hakkınızda dedikodu çıkaran kişiler buna pişman olabilirler. Boşuna günahınızı aldığını fark eden kişiler olabilir. Bazı insanlarla ilişkileriniz çıkmaza girebilir.

Rüyada ırza geçmek, hakkınızda olur olmaz laf çıkarıp günahınıza giren biri gelip size özür dileyebilir. Zamanında kavga ettiğiniz kişiler de gelip özür dileyebilirler. Rüyada ırza taarruz görmek, kötü insanların hayatınızdan uzaklaşmasına ve iyi dostlar edinmeye, çevrenizde iyimser insanların çoğalmasına yorumlanır.

Rüyada Irz Düşmanı Görmek

Fitne fesat insanlar yüzünden moralin bozulmasına ve bazı insanlardan soğumaya yorumlanır. Aranız tamamen açılabilir ve gerçek yüzünü görürsünüz. Hatta bir insanın hakkında yanılmadığınızı da anlayabilirsiniz. Bu kişinin size karşı asıl niyeti anlaşılır.

Rüyada Irz ve Namus Görmek İslami Yorumu

Rüyada ırz ve namus görmek ihya yorumu, ikili ilişkilerde büyük sorunlar ve hayal kırıklıkları yaşamak, güvendiğiniz insanlar tarafından hayal kırıklığına uğratılmak anlamına gelir. Sizi huzursuz eden her kimse sonunda bu huyundan vazgeçer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status