Rüyada Isı Görmek

Rüyada ısı görmek, özlem duyduğunuz insanlardan gelecek olan habere yorumlanır. Sevdiklerinden ve özellikle de ailesinden uzakta yaşayanlar memleket özlemlerini giderirler. Yakında çeşitli bahaneler ile ailenizi ziyaret etmeniz gerekebilir. Aile içerisinde dargınlık varsa son bulur. Yine eskiden olduğu gibi bir sofrada mutlu bir şekilde buluşursunuz. Evlenmek isteyen kişiler için evlilikleri önündeki aile engelinin ortadan kalkmasına yorumlanır. Hem sizin hem de sevdiğiniz insanın ailesi sorun çıkarmaz. Onların engel olduğu bir konuda ikna edebilirsiniz. Sonunda saadetinize olanak tanırlar ve herkesin gönlü olur.

Rüyada sıcaklık görmek, yeni dostlar edinip samimi olmak ve yalnızlıktan kurtulmak demektir. Yeni tanışacağınız bazı insanlara karşı kanınız hemen ısınabilir. Sizi gerçekten seven insanlarla mutlu mesut bir hayat sürülür. Doğru kişiler karşınıza çıkar. Evlilik hayatında da mutsuzluk son bulur.

Rüyada Vücudun Isısının Yükselmesi

Çok öfke duyduğunuz biri varsa bu kişiye karşı öfkenizin yatışacağına yorumlanır. Zamanında kalbinizi kıran ve sizi yarı yolda bırakan kimseler şimdi gelip af dileyebilirler. Çekilen aşk acısından sonra da eski sevgiliniz geri dönmek isteyebilir. Hayatınızdan çıkan her kimse buna pişman olur.

Rüyada Isı Görmek İslami Yorumu

Rüyada ısı görmek ihya yorumu, sevilip sayılmaya ve değer görmeye yorumlanır. İş ve özel hayatınızda gerçek dostlar kazanabilirsiniz. Yeni oluşan arkadaşlıklar size mutluluk verir. Özellikle de bazı hayal kırklıklarından sonra gerçek sevgi ve değer veren kişiler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status