Rüyada Isınmak

Rüyada ısındığını görmek, aranızda soğukluk olan kimseler varsa yakında aranıza sıcaklık girer. Çekindiğiniz ya da ön yargılı olduğunuz kişilerle de samimi olabilirsiniz. Aranızdaki bağ güçlenir ve gerek niyet duygularını anlarsınız. Aslında ne kadar iyi niyetli olduğunu göreceğiniz biri olabilir. Bu kişi bir süredir hoşlanmadığınız biride olabilir. Hatta rekabet ve düşmanlıktan sonra bir arkadaşlık da başlayabilir. Zamanında adeta kanlı bıçaklı olduğunuz biri ile şimdi aranız düzelebilir, yeni bir dostluk başlayabilir. Rüyada üşümek ve ısınmak, kıskançlıktan kurtulmak ve özel hayatınızda herkese karşı kalbinizin yumuşamasına yorumlanır. Öfke duygusundan kurtulabilirsiniz, gönlünüzü alan biri olabilir. Eski sevgiliniz de gelip size kendini affettirmeye çabalayabilir.

Rüyada güneşte ısınmak, işlerini yoluna sokmak ve örnek aldığınız insanların yolunda ilerlemek demekti. Kendinize rol model gördüğünüz kişiler varsa benzer başarılarınız olabilir. Rüyada havanın ısınması, yeni yerler gezip görmek ve bol seyahate çıkmak demektir. Yakın zamanda çok sık yolculuk planı yapılabilir.

Rüyada Isınmak İçin Ateş Yakmak

Sizi küçümseyip başarılarınızı görmezden gelen kimseler varsa üstünlük sağlayabilirsiniz. Hatta küçük görenler benzer duruma düşebilirler. Rüyada ısınmak için soba yakmak, evinde geçimin rahatlamasına ve bol kazanç berekete yorumlanır. Rüyada yanan ateşte ısınmak, büyük bir haber alıp kutlamak, başarılı olmak demektir. İşsiz olan kişiler yeni bir iş teklifi alabilirler.

Rüyada Isınmak İslami Yorumu

Rüyada ısınmak görmek ihya yorumu, üzüntü ve kederin bitmesine, yeni bir başlangıç yapmaya yorumlanır. Gelecek günlerde yeni alacağınız kararlara sevinebilirsiniz. Sizi üzen kişiler pişman olup hatalarından dolayı af dileyebilirler. Yeniden dost olmak isteyenler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status