Rüyada Isırmak

Rüyada ısırmak, sizi sözleri ile incitmeye çalışan birine yorumlanır. Çevrenizde sözleri ile sizi kırmaya üzmeye veya hevesinizi kaçırmaya çalışan bir insan varsa o kişiye karşı dikkatli olun. Sözlerini çok ciddiye almanız sizi üzebilir ve pişman edebilir. Eğer hep negatif şeyler söyleyerek moralinizi bozan biri varsa da uzak durmanız gerekebilir. Daha pozitif insanları hayatınıza çekmek isteyebilirsiniz. Rüyada bir şey ısırdığını görmek,  bir süredir beklediğiniz bir teklifin gelmesine yorumlanır. Bu teklif iş veya özel hayatınıza dair olabilir. Beklentileri boşa gitmez ve kısmetleriniz artar.

Rüyada ısırmak ısırılmak, bazı insanlar ile aranızda geçen muhabbetlerin huzur kaçırmasına ve karşılıklı rekabet içerisine girmeye yorumlanır. Sizin huzurunuzu bozacak şeyler işitebilirsiniz ve bu durum karşısında tepki verilebilir. Karşılıklı kalbinizi kırabilirsiniz. İş ortamında da sizi kızdıran ve tepki vermenize sebep olacak davranışlar ile karşılaşılabilir.

Rüyada Bir İnsanı Isırmak

Bu rüya bir insana söylenen bir sözün o kişiyi kırmasına yorumlanır. Gerçekler konusunda da birini uyarmak zorunda hissedebilirsiniz. Rüyada birini ısırmaya çalışmak, hilekar bir insana yorumlanır. Ancak niyeti anlaşılır ve size hile yapamaz. Rüyada başkasının elini ısırmak, birinden gelecek özür ve pişmanlık şeklinde yorumlanır. Sizi geri kazanmak konusunda ısrarcı olabilir. Rüyada birinin parmağını ısırmak, biriyle uzak kalmaya yorumlanır. Sizden uzağa taşınabilir.

Rüyada Sevdiğini Isırmak

Hakkınızda çıkan dedikoduların yalan olmasına yorumlanır. Sevdiğiniz insan ile aranızı bozacak dedikodular kulağınıza gelebilir. Ancak tez vakitte gerçekler ve yanlış anlaşılmalar ortaya çıkar. Doğru olan neyse öğrenilir.

Rüyada Ölmüş Birini Isırmak

Bu rüya bir süredir sizinle konuşmayan biri varsa o kişinin sizinle yeniden konuşmak isteyeceğine yorumlanır. Aradaki ayrılıklar ve kırgınlıklar geride kalır. Yakında aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Ayrılıklar da yakında biter.

Rüyada Çocuğun Isırması

Aile içinde muhabbet ve sohbetin artmasına yorumlanır. Aile fertleri ile eskisinden daha çok birlik beraberlik olabilir. Sizinle daha çok şey paylaşan bir aile ferdi olabilir ve size güvenir. Size bir şeyler emanet edebilir.

Rüyada Isırmak İslami Yorumu

Rüyada ısırmak görmek ihya yorumu, sevdikleriniz ile aranızdaki sorunları çözmeye ve kötü laf sözden uzak durmaya yorumlanır. Sizi olumsuz etkileyen insanlar hayatınızdan çıkabilirler. Gerçekten size değer vere sadık dostlarınız kalır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status