Rüyada Iskalamak

Rüyada ıskalamak, kariyerinize farklı bir yön vermeye ve beklentilerinizin dışında bir şeylerin gelişeceğine yorumlanır. Bir yerden iş bekliyorken başka bir yerden gelebilir. Kısmetiniz tahmin ettiğiniz yerden değil de başka yerden çıkar. Kariyeriniz için de kurduğunuz hayaller dışında adımlar atsanız da sonuç hayrınıza olur. Bazı hayal kırıklarını sonrasında her şey en hayırlısı olur. İyi ki de böyle olmuş denilebilir. Rüyada ıskaladığını görmek, hiç kalınızda olmayan bir yerden teklif almaya yorumlanır. Yeni bir iş teklifi gelebilir veya burs kazanabilirsiniz. İş ya da eğitiminizde çok farklı olaylar gelişebilir. Gelecek günlerde büyük fırsatlar karşısında şaşırabilirsiniz.

Rüyada hedefi ıskalamak, garanti gibi görünen yerden beklediğiniz paranın gelmeyeceğine yorumlanır. Ya da zamanında daha geç elinize ulaşabilir. Bir yerden gelecek paraya güvenip de borca girmemeye dikkat edin. Bazı aksilikler ile karşılaşabilirsiniz. Rüyada hedefi vuramamak, elinizdeki işlerde telaşa kapılacağınıza yorumlanır. Ya yetiştiremezsem diye büyük bir panik yaşanabilir.

Rüyada Silahla Iskalamak

Güvendiğiniz bir insana karşı tüm güven duygularının sarsılmasına yorumlanır. Size karşı söylediği sözler çok kırıcı olabilir. İş hayatında da büyük bir maddi zara söz konusu olabilir. Sizi mağdur eden biri olabilir.

Rüyada Topu Iskalamak

Uzun zamandır küs olduğunuz birini sizinle barışmak isteyeceğine yorumlanır. Size karşı öfkeli olan biri varsa da öfkesi dinmeye başlayabilir. Yeniden barışmak konusunda negatif ise düşünceleri değişir ve ısrarınızı kabul eder.

Rüyada Iskalamak İslami Yorumu

Rüyada ıskalamak görmek ihya yorumu, yeni kararlar almaya ve isteklerin planların değişeceğine yorumlanır. İş ya da eğitim hayatına yönelik artık başka istekleriniz olabilir ve başka hedeflere doğru yelken açılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status