Rüyada Islah Etmek

Rüyada ıslah etmek, sizi üzen ve ağır laflar söyleyen bir insanın bundan dolayı büyük bir pişmanlık yaşadığını görmeye yorumlanır. Israrla sizinle barışma isteyebilir. Kalbinizi kırdığı ve size haksızlık yaptığı için araya pek çok insan da sokup barışmak istediğini birden fazla kez size haber olarak gönderebilir. Aşk hayatında da sizden ayrılan biri yeniden geri dönmek ister.

Rüyada ıslah ettiğini görmek, üzerinizdeki baskıdan kurtulmaya yorumlanır. Size karşı yapılan baskılar zulümler son bulur. Size haksızlık yapan biri bunu kabul eder ve hatasını anlar. Ailenizi veya siz dolandıran birileri varsa da mahkemeye taşınabilir. Hakkınızı mahkemede aramak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Islah Etmek İslami Yorumu

Rüyada ıslah etmek görmek ihya yorumu, biriyle söz dalaşına girmeye ve hakkını aramaya yorumlanır. Size ağır sözler söyleyen biri herkes önünde haksız çıkar ve size karşı atılan iftiralar son bulur. Her ne konuda bir adaletsizlik söz konusu ise adalet yerini bulur. Sizi üzen kişiler yeniden geri kazanmak isteyebilirler, tekrar barışmak için zeytin dalı uzatılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status