Rüyada Islak Görmek

Rüyada ıslak görmek, iş arayışında olan kişiler için yeni bir işe giriş yapılacağına yorumlanır. Yakında yeni bir iş anlaşması yapılabilir. Önemli bir iş için konuşmaya da gidilebilir. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız sizin gelirinizi artıracak bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Rüyada ıslaklık görmek, yıllardır görmediğiniz insanlar ile yollarınızın kesişmesine yorumlanır. Çalışma hayatında eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Rüyada kendini ıslak görmek, kendi ekonomik özgürlüğünüze kavuşmaya yorumlanır. Maddi olanaklarınız artmaya başlayabilir ve kendiniz için daha çok para harcayabilirsiniz. Ertelediğiniz ihtiyaçlarınız varsa bunları artık rahat karşılayabilirsiniz.

Rüyada ıslak zemin görmek, size güven vermeyen insanlar ile yolları ayırmaya yorumlanır. Eğer güveninizi sarsan ve hırs sahibi olan biri varsa o kişiden bir şeyler gizlenebilir. Plan projelerinizi gizli tutmanız hayırlı olur. Rüyada yerleri ıslak görmek, yeni bir seyahate çıkmaya yorumlanır. Bu seyahat eğitim almak için olabilir veya iş hayatınıza yönelik de olabilir. Gideceğiniz yerde yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Rüyada Islak Kıyafetler Görmek

Yeni dostlar kazanmaya ve maddi olarak da size faydaları dokunacağına yorumlanır. Örneğin iş hayatında kuracağınız yeni bağlantılar işlerinize de olumlu yansıyabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Karşılıklı fayda sağlayan dostluklar kurabilirsiniz. Rüyada birinin üstünü ıslak görmek, birinden iş teklifi almaya yorumlanır. Çalışan kişiler de başka bir yerden iş haberi alabilirler.

Rüyada Islak El Sıkmak

Birine inanıp hata yapmaya yorumlanır. Şu günlerde anlaşma yapmadan önce iki defa düşünmenizde fayda var. Çünkü ortaklıklar ve iş anlaşmalarında bazı sıkıntılar çıkabilir. Size güven vermeyen kişiler karşınıza çıkabilir ve o kişiler ile iş yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Islak Görmek İslami Yorumu

Rüyada ıslak görmek ihya yorumu, geçmişte yaşadığınız maddi zorlukları bir daha yaşamamaya ve ailenize de maddi olarak destekte bulunmaya yorumlanır. Evli olanlar ise eşlerine ve çocuklarına maddi imkanlarını artırabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status