Rüyada Islanmak Görmek

Rüyada ıslanmak, refaha ve büyük bir yükten kurtulmaya yorumlanır. Bu büyük bir sır da olabilir veya bir borç külfeti de olabilir. Ancak üzerinizden gelecek günlerde çok büyük bir yük kalkar. Çok rahatlayabilir, sonunda her şeyi yoluna sokabilirsiniz. Borçlarınız çok fazlaysa hepsini kapatma imkanı elinize geçer. Güvendiğiniz yerden elinize bol para gelebilir. Maddi imkanlarınız artar ve rahat edilir. Rüyada ıslandığını görmek, zenginlik ve sefa sürmeye de yorumlanır. Makam mevki sahibi olunabilir ve parasal sıkıntılar artık biter. Ailenizin maddi durumu da eskisinden çok daha iyi hale gelebilir.

Rüyada ıslanmaktan kaçmak, maddi külfetten ve borçtan kurtulmaya yorumlanır. Yüklü borca girmek zorunda kalan kişiler de ilerleyen günlerde tüm borçlarını toplu bir şekilde kapatabilirler. Bir yerden gelmesini beklediğiniz toplu para yakında elinize geçebilir.

Rüyada Yağmur Altında Islanmak

Manevi huzuru bulmaya ve özlemin bitmesine yorumlanır. Sizi arayıp sormayan biri varsa o kişi sizi arayabilir. Yeni ayrılan kişiler de sevdikleri insan ile yeniden görüşmeye başlar. İç sıkıntılar ve dert tasa geride kalır.

Rüyada Hortumla Islanmak

Büyük bir kazanç kapısının aralanmasına yorumlanır. Evinize yüklü para girebilir. Evli iseniz eşinizin gelirinde artış olabilir ve daha iyi şartlara sahip olunur. Mal mülk sahibi olmak isteyen kişiler gereken maddi olanağa sahip olurlar.

Rüyada Fıskiye İle Islanmak

Çevrenizden güzel sözler ve övgüler işitmeye yorumlanır. Hem iş hayatında hem de eğitim hayatında sizi takdir eden insanlar olabilir. Yeni uğraşlarınız başkaları tarafından takdir görür. Sanatsal faaliyetler bulunanlar yeni hayranlar kazanabilirler.

Rüyada Islanmak İslami Yorumu

Rüyada ıslanmak görmek ihya yorumu, bitkin ve düşkün kimselerin yeniden ayağa kalkacağına yorumlanır. Sizi üzen ve çaresiz bırakan bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Kendi ayaklarınızın üzerinde durabilir ve ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. Maddi imkanlarınız artmaya başlayabilir ve iş arıyorsanız iyi bir yere işe girilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status