Rüyada Islık Görmek

Rüyada ıslık görmek, sizi dolduruşa getirmeye çalışan ve bazı sözleri çarpıtarak konuşan birine yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızı bozucu sözler sarf eden kişilere karşı dikkatli olun. Söyledikleri laf söz yalan çıkabilir. Ya da kendi bazı şeyleri abartarak bazı insanlar ile aranızı açmaya çalışabilir. Rüyada ıslık çalmak, kem gözlü kimselere yorumlanır. Kıskanç kişilere karşı dikkat edin. Sizi sevdiğiniz insana karşı dolduruşa getirerek ona karşı sizi kıskandırabilir. Hiç sebep yokken eşiniz veya sevgiliniz ile aranızı bozabilirler.

Rüyada gece ıslık çalmak, tembellik yapan birine yorumlanır ve o kişinin size de zararı dokunabilir. Sizin üzerinizden çıkar sahibi olan kimseler de olabilir. Şu günlerde bazı insanların bencil hareketlerine rahatsızlık duyabilirsiniz Bazı hal hareketleri artık sizi zorlayabilir.

Rüyada Islık Sesi Duymak

Başkaları yüzünden çaresiz kalmaya ve hata yapmaya yorumlanır. Başka birinin dolduruşu sebebi ile kalp kırabilirsiniz. Birine hak etmediği şeyler söylenebilir. Daha sonrasında her şey ortaya çıkar, bazı insanların maskesi düşer. Ancak sonunda gerçekler ortaya çıkar.

Rüyada Islık Görmek İslami Yorumu

Rüyada ıslık görmek ihya yorumu, kulağınıza gelen laflar yüzünden moral bozukluğu yaşamaya yorumlanır. Hakkınızda söylenen bir şeyler varsa kulağınıza gelebilir, dedikodu yapan kişiler öğrenilir. Fesat kimseler yüzünden bir süre üzüntü duyulabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status