Rüyada Istırap Görmek

Rüyada ıstırap görmek, zamanında yaşadığınız üzüntülerin kederin bir daha yaşanmaması anlamına gelir. Size haksızlık yapan ve mağdur eden insanlar tekrar bunu başaramazlar. Özellikle de ailenize karşı hep bir haksızlık yapmaya çalışan kişiler emellerine erişemezler. Bir süredir verilen mücadelede artık mutlu olunur. Kötü niyetli kimseler sizden ve ailenizden uzak dururlar, artık her işinize müdahale etmezler. Rüyada ıstırap içinde olduğunu görmek, sizi üzen insanların çok pişman olacaklarına yorumlanır. Size karşı yaptıkları şeylerden dolayı vicdana azabı çekmeye başlayabilirler. Evli olup eşiyle arası bozulan kişiler de başkaları yüzünden eşleriyle yaşadıkları sorunları çözebilirler.

Rüyada ıstırap duymak, ayrılık acısının sona ermesine yorumlanır. Her kimle yakın zamanda ayrılıp bir türlü etkisinden kurtulamadıysanız bu üzüntü keder sona erer. Hayatınızdan çıkmak isteyen insanlar kendi yollarına giderler ve hakkınızda her şey iyi olur. Korkular üzüntüler geride kalır.

Rüyada Istırap Görmek İslami Yorumu

Rüyada ıstırap görmek ihya yorumu, bir süredir görüşmediğiniz ve size yaptığı haksızlığı kötülüğü unutamadığınız bir insana yorumlanır. Hala bu insana karşı korku ve öfkeniz varsa yakında geçer. Artık o kişiler sizden korkup tedirgin olurlar. Ezmeye kalkan kişiler kendileri düşkün duruma düşebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status