Rüyada Jaguar Görmek

Rüyada jaguar görmek, size karşı hal ve hareketleri yüzünden sürekli moralinizi bozan kişilere karşı üstünlük sağlamaya yorumlanır. Güç ve kudreti simgeler. Eğer bir süredir canınızı sıkan insanlar varsa, bu kişiler bundan dolayı pişman olurlar. İki yüzlülükleri ve maskeleri düşer. Artık bazı insanlara karşı tavrınız değişebilir, sabrınız taşabilir. Rüyada jaguar hayvanı görmek, aynı zamanda tek başına bir şeyler ile mücadele etmek ve sosyal çevreden uzak kalmaya da işaret eder. Güvendiğiniz insanlar sizin güveninizi sarsabilir. Bu yüzden tek başınıza yol alabilirsiniz. Rüyada aslan jaguar görmek, makam ve mertebe sahibi olmaya ve otoriter yanınızın ortaya çıkmasına yorumlanır. İş hayatında saygınlık artar ve bulunduğunuz ortamda kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Rüyada jaguar yavrusu görmek, yeni plan ve projeler içerisinde olmaya, iyi bir hazırlık aşamasına yorumlanır. Geleceğe dair bazı planlarınızda güzel gelişmeler olabilir, yapılan yatırımlar boşa gitmez. Bu yatırımlar ileride sizin için çok hayırlı olur.

Rüyada Siyah Jaguar Görmek

Korkuların bitmesine ve kendinize duyduğunuz özgüven ile büyük işler başarmaya yorumlanır. Rüyada siyah jaguar saldırısı görmek, haksızlık ile uğraşmak demektir. Size karşı haksızlık yapmaya çalışan ve maddi yönden de zarara uğratmak isteyen insanlar olabilir. Rüyada evde siyah jaguar görmek, ev içerisinde huzursuzluk çıkarmaya çalışan bir akrabaya yorumlanır. Bu kişi sizin gelirinize göz dikebilir.

Rüyada Jaguardan Kaçmak

Düşmanlarınızın sizinle uğraşmasına ve zor günler geçirmeye yorumlanır. Çok dikkatli olmanız ve dolduruşa gelmemeniz gerekebilir. Sizi dolandırmak ve mal mülkünüzde gözü olan insanlara karşı da dikkatli olun.

Rüyada Jaguar Beslemek

Mesleki hayatta yükselmek ve daha fazla kazanç sağlamak olarak yorumlanır. Sorumluluklarınız çoğalabilir ancak kariyerinize yönelik yapmış olduğunuz yatırımlar size olumlu bir şekilde geri döner. İş yerinde size destek veren insanlar olabilir.

Rüyada Jaguar Araba Görmek

Sizin mal mülk sahibi olmanızı istemeyen insanlara yorumlanır. Bu kişiler keyfinizi kaçırabilir ancak dikkatli olmalı ve birikimlerinizi boşa harcamamaya gayret etmelisiniz. Sizi yanlış yönlendirmeye çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Jaguar Görmek İslami Yorumu

Rüyada jaguar görmek ihya yorumu, size karşı düşmanlığını gizleyen iki yüzlü kimselere yorumlanır. Art niyetli insanlara karşı dikkatli olun. İş ortamında yükselmenizi istemeyen kişiler de olabilir. Ancak iş yerinde hak edilen konum ve saygınlık çok yakın demektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Websitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Sevim dedi ki:

    Nasıl oldu bilmiyorum ama rüyamda bi şekilde kendimi siyah bir Jaguar ve sanırım bir leoparın kafesinde buldum. Kafes dediğime bakmayın çok büyüktü ve ben de onlar beni fark etmeden duvarda bir yerlere tırmanıp onlardan kaçmaya çalıştım. Bir yandan da yardım istiyorum bu sırada bunlar beni fark etti ve bana bakmaya başladılar. Leopar umursamadı hiç ama siyah Jaguar sürekli bana doğru zıplamaya beni düşürmeye falan çalıştı. Kafesin dışında da ablam varmış ve bana yardım getirmeye gitmiş ben de o sırada ablamın bana baktığı camın o tarafa gidip büyük bi cam var mi diye bakınıyordum tam o sırada Jaguar tekrar geldi ben kaçış yolu bulamadım ve tekrar orda bi yere tırmanmaya çalıştım gittikçe yaklaşıyordu işte sonra da birden uyandım ama korkmuştum…

DMCA.com Protection Status