Rüyada Jambon Görmek

Rüyada jambon görmek, maddi yönden yapılan haksızlıklar karşısında mağdur olmak ve sizin kazancınıza göz koyan birilerine yorumlanır. Hakkınız olan parayı almakta güçlük çekebilirsiniz. Çalışan kişiler çalışmalarının karşılığını geç alırlar. Beklediğiniz para beklediğinizden de çok geç gelebilir. Eğer mahkemeniz varsa ve para bekliyorsanız yakında dava sonuçlanır. Size ödemesi ve borcu olan kişiler geç de olsa ödemelerini yaparlar. Ancak emeklerin karşılığını almak çok meşakatli olabilir.

Rüyada jambon yemek, sağlığınıza dikkat etmeniz yönünde bir uyarı anlamı taşır. Bazı sağlık problemleri ortaya çıkabilir, eğer kötü alışkanlıklarınız varsa bırakmanız gerekebilir. Kişi sağlığının değerini anlar. Kendi sağlığınız ve beslenmenize daha çok dikkat etmeniz gerekir. Kilo sorunları olan kişiler de zayıflama kararı alıp sağlıklı alışkanlıklar edinebilirler.

Rüyada Jambon Görmek İslami Yorumu

Rüyada jambon görmek ihya yorumu, bir süredir geçim sıkıntısı olan kişiler için geçim dertlerinden kurtulmalarına ve geç de olsa hakkı olanı alacağına yorumlanır. Size verilen sözler tutulmayabilir ve mahkemeye başvurarak hakkınızı savunmanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status