Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, büyük sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak birilerine yorumlanır. Maddi manevi çıkmaza giren kişiler yakında kurtulurlar. Derdinize derman olacak biri olabilir ve sizin yardımınıza hemen yetişirler. Eğer borçlarını varsa yardım isteyeceğiniz kişiler hemen yardım ederler. Zor günlerinizde sizin yanınızda olan vefalı dostlar kazanırsınız. Tanımadığınız insanlardan da iyilik görebilirsiniz. Rüyada jandarma komutanı görmek, iş hayatında patron ve üslerinden yardım almak, maka mevki yükselmesi olarak yorumlanır. Kişi hak ettiği pozisyona ulaşır ve ideallerine kavuşur.

Rüyada jandarma arabası görmek, hane içinde büyük sorunlar otaya çıkabilir. Miras konusunda anlaşmazlıklar olabilir ya da başka meseleler yüzünden tartışma yaşanabilir. Hakkınızı savunmak zorunda kalabilirsiniz ve istenmeyen küslükler olabilir.

Rüyada Jandarma Aramak

Toplum önünde kişinin itibarı artar ve öncelik verdiğiniz şeyler değişir. Kariyerinizde yepyeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hataları olanlar telafi ederler. Rüyada jandarma ile konuşmak, resmi kurumlarda işi olanlar işlerini düzeltirler. İş hayatında belge ve evraklara yönelik işlerinizde aksilikler çıkmaz. Rüyada jandarmanın kimlik sorması, huzurunuzu kaçıran her kim varsa hayatınızdan çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Jandarmadan Kaçmak

Size dert olan veya tehdit eden her kim varsa kendi yoluna gider, belalı kişiler hayatınızdan çıkar. Kötü niyetli olan insanlar ile aranıza koyacağınız mesafe sayesinde kötülüklerden de uzak durabilirsiniz. Fitne fesat kişiler size zarar veremez. Rüyada jandarma tarafından tutuklanmak, başka birinin hatası yüzünden başının derde girmesine, kefil olmak ya da başka sebeplerle suçun üstünüze kalmasına yorumlanır. Güvendiğiniz biri tüm hatasını size yükleyebilir.

Rüyada Jandarma Görmek İslami Yorumu

Rüyada jandarma görmek ihya yorumu, zahmetle elde edilen başarıya, beladan uzak durmaya yorumlanır. Kötü ve fesat insanlar sizi üzemezler. Hak ve hukuk yerini bulur. Mahkemesi olan kişiler de yakında davalarında iyi bir gelişme olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Oguz dedi ki:

    Rüyamda arabayla giderken, jandarma kendi arabasının içinde suçluyu yakalayıp vuruyordu. Ayrıca şuan işim var ama başvurduğum işin patronunu görüp tanışıp güzel muhabbet ettik. Manası nedir acaba ?

DMCA.com Protection Status