Rüyada Jant Görmek

Rüyada jant görmek, hasret duyduğunuz ve yolunu gözlediğiniz biri varsa gidip ziyaret etmeye yorumlanır. Gelen bir davet ile birlikte sevdiklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Sevgiliniz uzakta ise daha sık görüşebilirsiniz. Ya da akrabaları ile hasret olanlar kavuşurlar, anne baba hasreti çekenler bir araya gelirler. Aile büyüklerine yapacağınız ziyaret sizi mutlu edebilir. Rüyada kant lastik görmek, yeni yollar keşfetmek ve yeni yerler gezip görmek demektir. Daha önce gitmediğiniz bir yere gidebilirsiniz. Rüyada araba jantı görmek, arzu edilen yerleri gidip görmek ve tatil planı yapanların tatile gidip keyifli zaman geçirmesine yorumlanır. Rüyada kamyon jantı görmek, yeni eşya satın almak ve evinizi yenilemek anlamına gelir. Evinizdeki mobilyaları da yenileyebilirsiniz.

Rüyada bisiklet jantı görmek, çalışma hayatında yeni bağlantılar kurmak ve yeni iş sorumluluklar almak anlamına gelir. İş hayatında yeni kapılar aralanabilir, yeni gelir kaynakları ortaya çıkabilir. Yapılacak bazı anlaşmalar da sizi ve iş arkadaşlarınızı mutlu edebilir.

Rüyada Kırık Jant Görmek

İsteklerine çok zor yollar ile ulaşmak anlamına gelir. Sizi yıldıran işler ve görevler olabilir. Rüyada arabanın jantının kırılması, tatil ve seyahat planlarının ertelenmesine yorumlanır. Yolculuk planlarınızda değişiklik olabilir. Rüyada eski jant görmek, eski plan projeleriniz için yeniden bir şeyler yapmak demektir. Zamanında size verilen sözler de tutulabilir.

Rüyada Parlak Jant Görmek

Yeni bir yere yerleşmek ve yeni mal mülk sahibi olmak anlamına gelir. Yeni bir araba satın almak için plan yapanlar ilerleyen günlerde araba sahibi olabilirler. Maddi olanaklarınız gün geçtikçe çoğalır, yüklü masraflar yapılabilir.

Rüyada Büyük Jant Görmek

Zahmet ile elde edilecek büyük başarılara ve yurt dışına çıkmak isteyen kişilerin de bu isteklerine gerçekleştireceklerine yorumlanır. Yeni erler gezip görmek isteyenler plan yapmaya başlayabilirler, iş seyahati de olabilir.

Rüyada Jant Görmek İslami Yorumu

Rüyada jant görmek ihya yorumu, iş ya da başka sebepler ile çıkılacak olan yolculuklar ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Çok özlediğiniz biri varsa da biraz daha sabır ettikten sonra kavuşursunuz. Parasal engeller veya başka sebeplerle bu seyahatler ertelenebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Murat Kutlu dedi ki:

    Merhabalar, Ben ruyamda kendi jipimin sag arka jantinin ic kisminin kirildigini ve lastikten hava kacirdigini gordum, lastigi degistirincede hava kacirmasi gecti ama icinde bir parca eksiklik vardi, ama sonra yeni lastik aldigima pisman oldum, keske janti yaptirip eski lastigimle gezseydim dedim ve uyandim.

DMCA.com Protection Status