Rüyada Jarse Görmek

Rüyada jarse görmek, bazı insanlar ile aranızda kıskançlık olmasına yorumlanır. Fitne fesat karıştırıp özel hayatınızda sizi mutsuz eden insanlar olabilir. İlişkisi olanlar ilişkilerinde sorunlar ile karşılaşabilirler. Sizin ve sevdiğiniz insanın arasına girmeye kalkan, sizi dolduruşa getirmeye kalkan insanlar da olabilir. Bu sebeple bir şeylere inanmadan önce işin aslını öğrenmenizde fayda var. Aldatma da söz konusu olabilir. Olaylı bir şekilde ilişkisi biten kişiler zor günler geçirebilirler, çıkan yalanlar moralinizi bozabilir.

Rüyada jarse kumaş görmek, sevdikleriniz ile aranızda anlaşmazlık ve tartışmaların olacağına, özel hayatında zor günler geçireceğine yorumlanır. Huzurunuz kaçabilir, çıkan dedikodular ve söylentiler yüzünden kendi kabuğunuza çekilmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Sizinle uğraşan kişiler de olabilir.

Rüyada Jarse Görmek İslami Yorumu

Rüyada jarse görmek ihya yorumu, beklenmedik kişilerden hayal kırıklığına uğramak ve küsmek, arkadaşlığınızı sonlandırmak demekti. Sizin güvendiğiniz birinin aslında güven duyulmaması gereken bir insan olduğunu öğrenebilirsiniz. Sadece kendini düşünen bencil biri de canınızı sıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status