Rüyada Jartiyer Görmek

Rüyada jartiyer görmek, bol kazanca ve rızkın artmasına, elinize geçecek olan paranın sizin gereksinimlerinizi rahatça karşılayacağına yorumlanır. Bir süredir herkesten gizlediğiniz plan ve projeleriniz varsa yakında hayata geçirebilir ve herkesi şaşırtabilirsiniz. İş veya eğitim hayatında gizli yapılan çalışmalar sonuç verir. Rakiplerinizin önüne geçebilir, beklenmedik başarılar sergileyebilirsiniz. Rüyada jartiyer giymek, herkesten gizli saklı bir ilişkiye başlamak ve bu ilişkiyi bir süre kimseye söylememek anlamına gelir. Özel hayatınıza dair güzel olayları bir süre kendinize saklayabilirsiniz. Hayatınıza giren kişi size huzur ve neşe verir. Yalnızlık çekenler yalnızlıklarından kurtulurlar.

Rüyada jartiyerli kadın görmek, yeni bir dost edinmek ve bir kadınla sık sık görüşüp konuşmaya yorumlanır. Dert ortağınız olacak bir kadın size tavsiyeler verebilir. Aile içinde de dertlerinizden kurtulmanıza bir kadından gelecek destek yardımcı olabilir.

Rüyada Yeşil Jartiyer Görmek

Kazancının artmasına ve yeni yatırım yapanların yatırımlarında kar elde edeceklerine yorumlanır. Para sıkıntısı tez zamanda son bulur, kişi rahata erişir. Para kazanmak için verilen emek boşa gitmez, kendi ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Jartiyer Görmek

Yeni bir yere taşınmak ve yeni dostlar kazanmak anlamına gelir. Ayrılık ya da boşanma sonrasında kendi hayatınızı hızla düzene sokabilirsiniz. Özel hayatınızdaki sorunlar tez zamanda aşılır. Rüyada kırmızı jartiyer giymek, öfke duygusundan kurtulmak anlamına gelir. Sizi sinirlendiren ve kalbinizi kıran biri varsa gelip gönlünüzü alabilir.

Rüyada Jartiyer Almak

Rüyada jartiyer aldığını görmek, maddi ve manevi olarak yakı zamanda hiç kimseye muhtaç kalmamaya ve kendi ev yaşantısında mutlu olmaya yorumlanır. Kendi işini yapanların işlerinde bereket artar.

Rüyada Jartiyer Görmek İslami Yorumu

Rüyada jartiyer görmek ihya yorumu, iş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile yaşadığınız yerden taşınmaya ve yeni bir yerde düzen kurmaya yorumlanır. İflas eden ya da ayrılan kişiler de sıfırdan hayatlarına iyi bir şekilde başlar, özel hayatınıza çeki düzen verip kendi ev düzeninizi kırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status