Rüyada Jelatin Görmek

Rüyada jelatin görmek, yüzünüze gülerek arkanızda iş çeviren birileri varsa yakında foyaları çıkar. Pek de güven vermeyen biri hakkında yanılmazsınız. Gelecek günlerde kulağınıza gelen dedikodular her ne kadar canınızı sıksa da gerçek dostu ve düşmanı tanımanıza yardımcı olur Zamanında sırlarınızı paylaştığınız biri varsa da bu kişi ile aranız açılabilir. Sizin sırlarınızı olur olmaz herkese anlatıyor olabilir ve bu kişiye zamanında nasıl güvendim diye kendinize kızabilirsiniz. Bazı insanlar ile ilişkilerini yeniden gözden geçirmeniz ve bazı insanlar da bir şeyler gizlemeniz gerekebilir.

Rüyada bir şeyi jelatine sarmak, sevdiğiniz insanlar ile aranıza girmeye çalışan yılışık birine yorumlanır. Bir şekilde hayatınıza girmeye ve işlerinize burnunu sokmaya çalışan biri varsa çok dikkatli olun. Size daha sonrasında bu kişilerin kötülüğü dokunabilir. Sizi duygusal sömürü yaparak da kandırmak isteyen biri olabilir.

Rüyada Jelatin Görmek İslami Yorumu

Rüyada jelatin görmek ihya yorumu, eş dost akraba ile aranızda çıkan husumetlere ve bir süre ilişkilerinizde sorunlar yaşanacağına, yanlış anlaşılmalar olacağına yorumlanır. Aranızı bozmaya çalışan birilerine karşı de dikkatli olun, bazı insanlarla anlaşmak zorlaşabilir. Ne yapıp etseniz haklı olduğunuzu ikna etmekte zorlanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status