Rüyada Jeolog Görmek

Rüyada jeolog görmek, yeni bir hobi edinmeye ve bu hobinize bol zaman harcamaya yorumlanır. Bir süredir ilgilenmek istediğiniz bir spor dalı varsa kayıt olabilirsiniz. Hobilerinizde uzmanlık da kazanabilirsiniz. Bir süredir ilgilendiğiniz hobileriniz varsa kursa gidip belge alınabilir ve öğretmen olunabilir. Uzun zamandır ertelediğiniz kurs ve sertifikalara da yakında zamanınız olabilir ve kendinizi farklı meslek ve sanatsal alanlarda geliştirebilirsiniz. Rüyada jeoloji görmek, meslek değişikliğine yorumlanır. Okuyan kişiler de seçtikleri mesleği değiştirebilirler ve sınavlara girip başak bölüme geçiş yapılabilir. Ek iş olarak da başka bir meslekle ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada jeolog olmak, uzun zamandır kendinizi geliştirmek istediğiniz alanda yeni ve yaratıcı projeler ortaya koymaya yorumlanır. Sanatsal imkanlar artabilir. Maddi engeller yüzünden öğrenemediğiniz bilgi becerileri yakında öğrenebilirsiniz. Yepyeni beceriler kazanma şansı olabilir.

Rüyada Jeolog Görmek İslami Yorumu

Rüyada jeolog görmek ihya yorumu, işinden memnun olmayanların iş değişikliği yapmasına yorumlanır. Farklı bir meslekte de tecrübeler kazanabilirsiniz. Kazanç kapınız değişebilir, sürprizler olabilir. İşsiz olan ve iş başvurularından haber bekleyenler yakında başvurularından kabul haberi alabilirler. Çalışma hayatında yüzünüzü güldürecek gelişmeler olur ve emekleriniz karşılığı verilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status