Rüyada Jeton Görmek

Rüyada jeton görmek, sevdikleriniz ile birlikte seyahate çıkmaya yorumlanır. Gelecek günlerde gideceğiniz yerde yepyeni dostlar edinebilirsiniz. İş veya eğitim sebebi ile de bir yerlere gidilebilir. Gönlü boş olan biri ise gideceği yerde gönlünü birine kaptırabilir. Başka birine aşık olabilir ve uzak mesafe bir ilişki yaşanabilir. İlişkisi olanlar da işleri veya eğitimi sebebi ile sevdiğinden uzak bir yere seyahat edebilirler. Rüyada sarı jeton görmek, sağlık sorunları sebebi ile doktora gidecek olanların tedavi olup sıhhat bulmalarına yorumlanır. Ya da hasta olan bir yakınınız varsa iyileştiği haberi gelebilir.

Rüyada telefon jetonu görmek, bir süredir haber alamadığınız ya da sizi aramayan birinden telefon almaya yorumlanır. Neden aramadığını bilmediğiniz birinden telefon gelebilir. Eğer size kırılan biri varsa da haberdar olunur, neden kırıldığını öğrenebilirsiniz.

Rüyada Tren Jetonu Görmek

Uzun zamandır görmediğiniz insanları ziyarete gitmeye yorumlanır. Ailesi ve aile büyükleri ile aylardır görüşemeyen kişiler ziyarete gidebilirler. Gurbette olan biri de memleket ziyareti yapabilir ve hasret duyduğunuz kişilerin gönlünü alabilirsiniz.

Rüyada Jeton Bulmak

Şimdiye kadar bilmediğiniz yeteneklerinizin ortaya çıkmasına yorumlanır. Yeni bir işe girenler de o işte çok başarılı olabilirler. Yeni bir iş konusunda deneyim ve tecrübe sahibi olunur. Kendinizi hobilerinizde daha da geliştirebilirsiniz.

Rüyada Jeton Kaybetmek

Çevrenizdeki bazı insanlara karşı güveninizin sarsılmasına ve bir daha sözlerine inanmamaya yorumlanır. Size bazı konularda verdiği sözleri tutmayan birileri olabilir. Özellikle de aile içerisinde size söz verip tutmayan biri yüzünden işleriniz planlarınız aksayabilir.

Rüyada Jeton Görmek İslami Yorumu

Rüyada jeton görmek ihya yorumu, kendi işlerinizde çok verimli olmaya ve çalışma hırsınızın azminin artacağına yorumlanır. İş seyahatlerine çıkılabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Yeni bir kurs veya burs sebebi ile de başka bir yere gidilebilir. Bir yere yapılan başvuru onaylanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status