Rüyada Jilet Görmek

Rüyada jilet görmek, önünüzde belirsizliklerden kurtulmaya ve bir şeylerin netlik kazanmasına yorumlanır. İşsiz iseniz ve bir yerden iş haberi bekliyorsanız yakında haber alınır. Size iş konusunda verilen sözler geç tutulabilir. Bir süre sabır etmeniz gerekebilir. Başka konularda birinin keyfini beklemek zorunda kalabilirsiniz. Sizin hazır olduğunuz bir konuda başka birinin hazır olmaması yüzünden işlerinizde aksaklıklar olabilir.

Rüyada jilet almak, yeni bir mal mülk almaya karar verileceğine yorumlanır. Aileniz veya kendiniz yeni bir mal mülk yatırımı yapabilirsiniz. Bir yerden beklediğiniz yüklü para varsa bu parayı iyi bir şey için değerlendirebilirsiniz.

Rüyada Jiletle Tüy Almak

Borçları teker teker kapanmasına yorumlanır. Her kime borcunuz varsa kapatabilirsiniz. Vefa borcunuz olan kişiler varsa da o kişilere sizin de iyiliğiniz dokunabilir. Bir süredir işleri yolunda gitmeyen biri de yeniden işlerini düzeltebilir.

Rüyada Jiletle Kaş Almak

Çok hayırlı haberler almaya ve yeni bir işe vesile olmaya yorumlanır. İş kurulabilir veya değiştirilebilir. Kendi hobilerinizi de kazanca dönüştürebilirsiniz. Mesleki yaşantınızda sürprizler olur ve hayat sizi farklı bir yöne sürükleyebilir.

Rüyada Jilet Görmek İslami Yorumu

Rüyada jilet görmek ihya yorumu, sizi rahatsız eden bir konuda her şeyin netleşmesine yorumlanır. Bir türlü güvenemediğiniz birine karşı sonunda güven duyulur ve aklınızdaki tüm soru işaretlerin giderilir. Eğer iş hayatında da bir türlü güvenemediğiniz ve bu yüzden ortaklıktan çekindiğiniz insanlar varsa bu insanlara karşı güven tazelenir. Maddi konularda güvene dayalı bir anlaşma yapılabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status