Rüyada Jüpiter Görmek

Rüyada jüpiter görmek, yalnızlık çeken kişilerin yeni bir aşka yelken açacaklarına ve mutlu bir aşk hayatları olacağına yorumlanır. Yeni ayrılan veya aşk acısı çeken kişiler de yeni tanışacakları biri ile ilişkiye başlayabilirler. Size değer veren ve mutluluğunuzu gözeten biri hayatınıza girer. Zamanında ilişkilerinizde yaptığınız hataları tekrar etmeyerek bu sefer çok mutlu olabilirsiniz. Kıskançlık ve benzeri daha önce yaşanan sorunlar tekrar etmez. Aradığınız gibi bir ilişkiniz olabilir. Rüyada jüpiter gezegenini görmek, ilişkisi olan ve ya evli kişilerin de sevdiklerinden yana şanslı olacaklarına ve sevdiğiniz insanın size büyük bir sürpriz yapmasına yorumlanır.

Rüyada ay ve jüpiter görmek, sevdikleriniz ile aranızdaki bağların güçlenmesine ve daha iyi geçinmeye yorumlanır. Hem aileniz ve kardeşleriniz hem de evliyseniz eşiniz ile aranızdaki bağ güçlenir. Birbirinize karşı inancınız ve güveniniz artar.

Rüyada Jüpiter ve Yıldızları Görmek

Önemli makam mevki sahibi olunmasına ve şan şöhrete erişmeye yorumlanır. Mesleğinizde çok fazla hayran kitlesine erişebilirsiniz. Sizin yeteneklerinizi ve işlerinizi hayranlık ile takip eden insanlar olabilir. Sanatsal faaliyetlerle uğraşanlar meşhur olabilirler.

Rüyada Jüpiter Görmek İslami Yorumu

Rüyada jüpiter görmek ihya yorumu, aşk ve mutluluğu simgeler. Bekar olanlar aradıkları aşkı bulabilirler. İlişkisi olanlar da sevdikleri ile çok mutlu olurlar. Sevdiğiniz insan sizin mutluluğunuz için sürprizler yapabilir ve ona karşı duyduğunuz sevgi artar. Aranızda geçen anlaşmazlıklar kırgınlıklar biter. Sevdiği kişiden ilgi alaka görmeyenler de gelecek günlerde daha çok ilgi ile karşılaşabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. ESRA dedi ki:

    Merhaba, Rüyamda jupiteri gördüm. Geceydi. Bulutların arasından bir görünüp bir kayboluyordu. Sanki hızlıca ilerliyordu. Ben de yürüyordum ve bir yandan fotoğrafını çekmeye çalışıyordum. Dün geceki güneş tutulmasının ardından böyle bir rüya görmek hayırlıdır umarım 🙂

DMCA.com Protection Status