Rüyada Jüri Görmek

Rüyada jüri görmek, sosyal çevrede daha çok insanla tanışmaya ve daha çok dost kazanmaya yorumlanır. İnsanların size karşı ön yargıları varsa da yıkılır ve sizin iyi niyetinizi samimiyetinizi görürler. Çevrenizdeki insanların saygınlığını kazanabilirsiniz. Sizi daha yakından tanımak ve görüşmek isteyen insanlar olabilir. Mesleğinizde de daha büyük kitlelere hitap etmeye başlayabilirsiniz. Rüyada jüri üyesi görmek, bir yere yapılan başvurunuzun onay alacağına yorumlanır. Burs kazanmak isteyenlere müjdeli haber gelebilir. Ya da mesleğine dair bir mülakata katılacak olanlar da kabul edilebilirler.

Rüyada jüri heyeti görmek, mahkemesi olan kişilerin davalarında haklı çıkmalarına yorumlanır. Adalet tez zamanda bulunur ve hayırlı haberler alınır. Size atılan iftiralar varsa da gerçekler başkaları tarafından da görülür. Rüyada kendini jüri karşısında görmek, hiç kimse ile kavgalı küs kalmamaya yorumlanır. Sizi üzen birileri varsa da pişmanlık duyduklarını dile getirebilirler.

Rüyada Jüri Olmak

Mal mülk konusunda anlaşmazlık ve haksızlığa uğrayanların haklarını alabileceklerine yorumlanır. Eğer sizi mağdur eden ve aç gözlülük yapan insanlar varsa size hakkınız geri verirler. Rüyada jürilik yapmak, iki kişiyi barıştırmaya yorumlanır. Ailenizde küs olan kişilerin barışmasına vesile olabilirsiniz.

Rüyada Jüri Görmek İslami Yorumu

Rüyada jüri görmek ihya yorumu, hayırlı bir rüyadır ve adaletin yerini bulacağını simgeler. İşlerinizde veya sosyal hayatınızda yaşadığınız mağduriyet son bulur. Hakkınızı gasp etmeye kalkan kişiler bu emellerine ulaşamazlar. Sizin hakkınız olan bir şeyi geri alabilirsiniz. Bu mal mülk ya da toplu para da olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status