Rüyada Kabahat Görmek

Rüyada kabahat görmek, size gönül koyan bir insana yorumlanır. Bu kişi sizin zamanında hal ve hareketlerinize alınmış biri olabilir ve araya mesafe koyabilir. Sürekli arayıp görüştüğünüz biri varsa artık arayıp sormaması da dikkatinizi çekebilir. Dostlarınız ile aranız siz farkında olmadan açılabilir. Sevgilisi olan kişiler sevdikleri ile kıskançlık yüzünden bir takım sorunlar yaşarlar. Yakın zamanda gelen bazı haberler içinize kurt düşürebilir. Ya aldatıyorsa diye kuruntu yapmanıza sebep olabilir.

Rüyada kabahat işlemek, kırgın olduğunuz insanlar ile barışmak demektir. Ancak ilk adımı sizin atıp karşı tarafın gönlünü almanız gerekebilir. Eğer bir süredir konuşmadığınız biri varsa bu kişiye özlem artar. Sevgilisi ile ayrılan kişiler için de yeniden barışmak demektir. Eski Aşklar küllerinden yeniden alevlenebilir.

Rüyada Kabahat Görmek İslami Yorumu

Rüyada kabahat görmek ihya yorumu, gelen bir habere keyfinizin kaçacağına yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızda laf taşıyan biri de yalan yanlış bir şeyler söyleyebilir. Ummadığınız biri sizi ve sevdiklerinizi yalan yanlış şeyler ile yanıltabilir. Eğer güvenmediğiniz biri varsa özel hayatınıza dair her şeyi söylememenizde fayda var, başka insanlara sizin anlattıklarınızı iletebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Betül dedi ki:

  Rüyamda herşey gerçek gibiydi eski sevgilimle uzun zamandır konuşmuyoruz kendisi gitti yani ilişkide kalan taraf benim Rüyamda sosyal medya üzerinden konuşuyorduk ve bana artık olmayacağını hayatında başka birisi olduğunu söylüyordu ve kızın değil kızların fotoğraflarını ekran fotoğrafı çekerek bana atmıştı ben ağlıyordum odamın akşamdı odamın penceresi acikti rüzgar esiyordu sonra yine bana mesaj atıyordu seni sevmiyorum anlamına gelmiyor diyordu onun hayatta değer verdiği nadir insanlardan birisi anneannesiydi vefat etmiş anlatmıştı anneannesi ölmeden önce dedesiyle çekilmiş bi fotoğrafı atıyordu bana. Ya bilmiyorum çok karışıktı kötü hissediyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır sizden hoşlanan ve tanışmak isteyen birinin aramasına, iyi haberler almaya yorumlanır.

 2. Ekim meselesi dedi ki:

  Merhaba , rüyamda 2 sene önce olaylı ayrıldıgım eski sevgilim vardı . Polis baskın yapıyordu okuluma ben korkuyordum o benimle ilgileniyordu yanından asla ayırmıyordu sarılıyordu korkmamamı söylüyordu sürekli

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmak istemesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status