Rüyada Kabakulak Görmek

Rüyada kabakulak görmek, başka insanlar yüzünden çaresiz kalmaya yorumlanır. Çok güvendiğiniz insanlar ile aranız açılabilir. Size verdikleri sözleri tutmamaları yüzünden işleriniz aksayabilir, beklentileriniz boşa çıkar. Sizi beklenti içerisine sokan birileri varsa daha sonrasında bambaşka yüzlerini görebilirsiniz. Bir zamanlar yüzünüze gülen ve güven veren insanlar şimdi tam tersi davranabilirler. İşine gelmeyince değişen biri yüzünden moraliniz bozulabilir. Zora gelince kaçan biri de sizi mağdur edebilir. Rüyada kabakulak hastalığı görmek, içten içe sizi üzen ev sıkıntı veren bir duruma yorumlanır. Kendi sorunlarınız ya da sevdiklerinizin sorunlarına üzülebilirsiniz. Eğer yakın çevrenizde hasta biri varsa da onun adına üzüntü duyulabilir.

Rüyada kabakulak olduğunu görmek, kötü alışkanlıkları olan kişilerin bu kötü alışkanlıklarından kurtulmalarına ve daha sağlıklı alışkanlıklar kazanmaya yorumlanır. Başınızdan geçen bazı rahatsızlıklar sonrasında sağlığınızın değerini anlayıp daha sağlıklı ve zinde olmayı hedefleyebilirsiniz. Bir süredir tedavisini ertelediğiniz bir rahatsızlığınız varsa da ertelememenizde fayda var.

Rüyada Kabakulak Görmek İslami Yorumu

Rüyada kabakulak görmek ihya yorumu, bir süre sıkıntı çekmek ancak daha sonrasında mutluluğa erişmek anlamına gelir. Başka insanların hatası yüzünden de maddi kayıplar olabilir ancak kişi tez zamanda kendini toplar, düzene koyar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status