Rüyada Kabir Görmek

Rüyada kabir görmek, çaresizlikten tez vakitte kurtulmaya ve sıkıntılarınızdan bir çıkış oylu bulacağınıza yorumlanır. Uzun zamandır sizi sıkan bir konuda hayırlı bir gelişme olur. İçten içe üzüldüğünüz her ne varsa artık üzülmenize gerek kalmaz. Ailevi meseleler yüzünden de üzülen kişiler aile içi sorunlarına çare bulabilirler. Yaşanan kırgınlıklar ve küslükler artık geçmişte kalır. Bazı şeylere rıza vermeyen biri varsa da rızası alınır.

Rüyada kabir ziyareti görmek, hasta olan birinden iyi haberler almaya yorumlanır. Sağlık problemleri olan biri varsa o kişiden ilerleyen zamanda iyileştiğine dair hayırlı haberler gelebilir. Yakınlarınızı iyi sebepler ile ziyarete gidebilirsiniz.

Rüyada Kabir Sorgusu Görmek

Yapılan bir hatanın telafisine yorumlanır. Sizin içten içe huzursuz eden bir hatanız varsa bunu yakında telafi edebilirsiniz. Yakında iç huzurunuz artar ve her kime bir zararınız dokunduysa sizi affeder. Yaşanan küslükler ve büyük haksızlıklar biter.

Rüyada Kabir Azabı Görmek

Sizi üzen ve ağlatan birinin pişmanlık duymasına yorumlanır. Çevrenizde sürekli sizinle uğraşan ve hakkınızı yiyen kimseler vicdan azabı çekerler. Yapılan haksızlıkların ardından gelip sizden özür dileyen ve hakkınızı helal etmenizi isteyen birileri olabilir.

Rüyada Kabir Görmek İslami Yorumu

Rüyada kabir görmek ihya yorumu, üzerinize atılan bir iftira varsa bundan kurtulmaya yorumlanır. Kendinizi suçlu hissettiğiniz bir konuda da aklanabilirsiniz, doğrular ortaya çıkar. Mahkemesi olan kişiler mahkemeden iyi haberler alırlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status