Rüyada Kablo Görmek

Rüyada kablo görmek, başkalarına vermiş olduğunuz sözleri tutmaya yorumlanır. Size inanıp da güvenen insanlar mağdur olmazlar. İş hayatında da birilerine yardımlarınız dokunabilir. Yardıma ihtiyacı olan insanlara karşı büyük iyilikleriniz dokunabilir. örneğin işsiz olan birinin yeni bir işe girmesinde de siz aracılık edebilirsiniz. Kendi işini yapan kişiler başkalarına istihdam sağlayabilirler. Rüyada elektrik kablosu görmek, birine karşı öfkenizin dinmesine yorumlanır. Size karşı büyük bir hata yapa biri varsa her ne hata yaptıysa bunu telafi etmeye çalışır. Sizi üzdüğü için daha sonrasında pişman olduğunu görebilirsiniz.

Rüyada bakır kablo görmek, sizinle inatlaşan biri varsa o kişinin inadını kırmasına yorumlanır. Aile fertleri ile inatlaştığınız bir meselede de size hak verebilirler. Evlenmek isteyen kişiler ailelerin rızasını alabilirler. Uzun zamandır devam eden inatlaşmalar geride kalır.

Rüyada Kablo Bağlamak

İşsiz olan birinin kariyerinde yükselebileceği önemli bir işe girebileceği anlamına gelir. Kurulan ilişkiler ve iş arkadaşlıkları da size fayda sağlayabilir. İş ortamında güzel bağlantılar kurulabilir. Önemli kişiler ile görüşme ve ortaklık kurma da olabilir.

Rüyada Kablo Görmek İslami Yorumu

Rüyada kablo görmek ihya yorumu, kendi seçimlerinizden memnun olmaya ve hiçbir karardan pişman kalmamaya yorumlanır. Yakın zamanda vereceğiniz kararlar ve radikal seçimler sizi mutsuz etmez. Tam tersi arkasından şansınız açılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status