Rüyada Kabullenmek

Rüyada kabullenmek görmek, birinden gelecek olan şaşırtıcı bir davete yorumlanır. Sizinle önemli bir şey konuşmak isteyen biri olabilir. Bu görüşme sizin özel hayatınızı yakından ilgilendirebilir. Bekar olanlar için niyeti ciddi bir ile görüşmeye yorumlanır. İş hayatında da sizinle çalışmak isteyip teklif sunacak birileri olabilir.Yüz yüze bir görüşme yapmak isteyebilirler. Rüyada kabulleniş görmek, sizi üzen insanların teker teker pişmanlık duymasına ve hakkınız olanın size geri gelmesine yorumlanır. Sizin hakkınız olan iş, para ya da makam mevkiye sahip olabilirsiniz. Sizin imkan ve olanaklarınıza göz koyan kişiler ne yapsalar da sonuç hayrınıza olur.

Rüyada bir şeyi kabul ettiğini görmek, bir mahkemeniz varsa bu mahkemeden tam da sizin istediğiniz kararın alınmasına yorumlanır. Boşanma sürecinde olanlar yakında istedikleri anlaşmaya varabilirler. Başka bir konuda mahkemeniz varsa da uzlaşma sağlanır. Bazı insanlar ile aranızdaki inatlaşmalar sona erer.

Rüyada Ölümü Kabullenmek

Bu rüya sağlığınızın değerini kıymetini anlamaya yorumlanır. Yakında sağlığınızı ön plana koyacağınız kararlarınız olabilir. Kötü alışkanlıkları olanlar bırakma kararı verebilirler. Veya ertelenen bir tedavi varsa da bu tedaviyi olabilirsiniz.

Rüyada Onay Vermek

Rüyada onay verdiğini görmek, sürekli uyardığınız birinin sonunda sözünüzü dinleyeceğine yorumlanır. Çevrenizde hata yapmasından korktuğunuz biri sizin uyarılarınızı dikkate alır. Aile fertlerini de bazı tehlikelerden koruyabilirsiniz.

Rüyada Kabullenmek İslami Yorumu

Rüyada kabullenmek görmek ihya yorumu, sizi yarı yolda bırakan birinin geri dönmesine yorumlanır. Yeni ayrılan kişiler eski sevgili veya nişanlıları ile tekrar barışabilirler. Sizden ikinci bir şans vermenizi isteyen biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status