Rüyada Kaburga Görmek

Rüyada kaburga görmek, sevdiklerinize kol kanat germeye ve onları korumaya yorumlanır. Ailenize karşı görevlerinizi fazlası ile yerine getirebilir ve onları çok mutlu edebilirsiniz. Ailenizin size karşı güveni sarsılmaz ve bol hayır duası ederler. Anne babanız sizinle gurur duyar ve hayırlı sözler işitilir. Mesleğiniz veya eğitiminizde beklenilen başarı gelir. Evli olanlar da eşleri ve çocuklarına en güzel imkanlar sunabilirler, onları mutlu edebilirsiniz. Rüyada kuzu kaburga görmek, yeni bir iş kurmaya yorumlanır. Aileniz sizi destekleyebilir ve iş hayatında yeni bir girişimde bulunabilirsiniz.

Rüyada kaburga kemiği görmek, size verilen bir iş sözünün tutulması şeklinde yorumlanır. İş konusunda şansınız açılır ve yapılan başvurulardan haber gelir. Bir mülakata girecek iseniz de iyi geçer. Rüyada kaburga eti görmek, mal mülk edinmek demektir. Siz ya da aileniz bir mal mülk sahibi olabilirler.

Rüyada Kaburga Dolması Görmek

Bu rüya birikimlerin değerlenmesine yorumlanır. Kendi işleri için yatırımlar yapan kişilerin de işlerine yaptıkları yatırımlar karşılık verir. Ortak iş yapanlar kar elde derler. İşleriniz ve eğitiminiz için verdiğiniz emek ve yatırımlar karşılığını bulur.

Rüyada Kaburganın Kırıldığını Görmek

Ortak iş yapan kişilerin ortaklıktan ayrılmasına ve iş hayatında kendi yoluna gitmesine yorumlanır. Kendi istekleriniz hayalleriniz peşinde koşabilir, yaşanan ayrılıklar sonrasında yeni bir sayfa aralayabilirsiniz.

Rüyada Kaburga Görmek İslami Yorumu

Rüyada kaburga görmek ihya yorumu, sevdiklerinizi zor günlerinde korumak ve destek olmaya yorumlanır. Aileniz veya yakınlarınız zor bir süreçten geçiyorlar ise onları yardımcı olunabilir ve birlikte bu sıkıntıları atlatabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status