Rüyada Kabus Görmek

Rüyada kabus görmek, büyük bir endişenin sona ermesine yorumlanır. Başarısız olma korkusu olan kişiler yakında bu korkularından arınırlar ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Sınava girecek olan kişilerin sınav korkusu sona erer. Veya yeni bir iş mülakatı ya da görüşmesi, önemli toplantısı olan kişilerin bu görüşmeleri iyi geçer. Şimdiye kadar hazırlanıp, çalıştığınız ve emek harcadığınız işlerde kendinizi gösterebilir ve başkalarına kanıtlayabilirsiniz. Başarısızlık korkusu da biter ve şansınız açık olur.

Rüyada kabus görmek uyanamamak, büyük kaygılardan ve stresten kurtulup rahata erişmeye yorumlanır. Eğer sevdiklerinizden uzakta ve onları özlüyor iseniz yakında kavuşabilirsiniz. Ayrı kaldığınız insanlar ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. Sizi üzen ve yarı yolda bırakan biri varsa geri döner, hatasını anlayıp af diler.

Rüyada Kabus Görmek İslami Yorumu

Rüyada kabus görmek ihya yorumu, huzurlu ve rahat günlere erişmeye, büyük bir stres atlatmaya yorumlanır. Şu güne kadar her ne konuda stres yaptıysanız sona erer ve korkulan olmaz. Sağlık sorunları olan kişiler sıhhatlerini bulurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gizli kalsın be dedi ki:

  Merhaba hocam, öncelikle hayırlı Ramazanlar diliyorum hocam ben rüyamda (bizim ev iki katlı villa tarzı bahçeli ev) bize akrabalar falan geliyor gidiyor hepside arabalarını bahçeye koymuş bende amcamla birlikte arabaları bahçeden çıkardık yani gariplik yok çünki (Pazar günleri akrabalar) bize geliyor zaten. Neyse bu akrabalar gitdilerakşamdı babamda misafirleri yolcu edib arkadaşlarıyla buluşmaya gitdi babamında arabasını dışarıda park etmişdim bahçede değil birde baktım babam bizi çağırıyor babaannem ile beni (annemi görmedim rüyada) biz gittik babam beni yaklaşmaya koymadı uzaktan gördüm büyük bir mavi kovanın içerisinde ceset var idi tamda babamın jipinin sürücü kapısının katşısında biz hemen eve geçtik. Babam çok korkuyordu (bizim gerçektede düşmanımız çok) babamda bizim için korkuyordu. Babaanneme dediki şehirdeki eve gitmemiz lazım ( bizim villa tarzı ev şehirden bir az uzak) tamda bu anda oturma odasının penceresinden içeriye hırsız girdi benimde elimde bıçak var idi ben hırsızın üzerine koştum babamda koştu biz hırsızı yere yatırdık ben bıçağı hırsızın koluna soktum ama yani burdan girdi öbür tarafdan çıktı kan falan gelmiyordu ama delik var amılıyorsu katilin sol gözünün yerinde çarp işareti vardı garipdirki oda beni bıçaklamaya çalışıyordu ama bana bıçak batmıyordu ruyamı yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler iyi ramazanlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kaygı ve dertlerin sona ermesine, sıkıntılı süreci atlatmaya yorumlanır.

   1. Gizli dedi ki:

    Çok teşekkür ederim admin

DMCA.com Protection Status