Rüyada Kaçak Görmek

Rüyada kaçak görmek, bir süredir tartıştığınız ve bir türlü uzlaşamadığınız biri ile sonunda uzlaşmaya yorumlanır. Sizi dinlemeyen ve kendi bildiğini yapan biri varsa artık sizin sözünüze gelir. İnatlaşan biri de artık inat etmez ve uyarılarınızı dinler. Ailenizde sizi üzen biri de kendine çeki düzen verir. Rüyada kaçakçı görmek, kötü niyetli insanlardan kurtulmaya yorumlanır. Çevrenizde menfaat sahibi insanlar ile yollarınız ayrılır. Artık sizin yolunuza çıkıp rahatsız eden ve hevesinizi kıran kişiler olmaz. Yeni ve daha huzurlu bir iş ortamına da girebilirsiniz.

Rüyada kaçak olduğunu görmek, hayatınızdan çıkan birinin yeniden size dönmek isteyeceğine yorumlanır. Eski eşiniz ya da sevgiliniz sizden ayrıldıktan sonra pişmanlık duyabilir. Sizi yeniden arayıp sorabilir. Rüyada kaçak birini görmek, birine karşı duyulan korku ve öfkenin tez zamanda sona ermesine yorumlanır. Eğer çevrenizde tehditkar kimseler varsa artık sizinle uğraşmazlar.

Rüyada Kaçak Çay Görmek

Bu rüya ailenizin ve yakınlarınızın görüşmenizden rahatsızlık duyacağı birine yorumlanır. Yeni tanışacağınız veya bir süredir görüştüğünüz birini yakın çevreniz onaylamayarak sizi uyarabilirler. Kötü niyetli biri olduğu ortaya çıkabilir.

Rüyada Kaçak Sigara Görmek

Sizi kendi dertleri ile sık boğaz eden birine yorumlanır. İlerleyen günlerde yine size dert yanan biri olabilir. Her seferinde benzer hataya düşen ve sözünüzü dinlemeyen birine yine öğütler vermek ve uyarmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Kaçak Görmek İslami Yorumu

Rüyada kaçakçı görmek ihya yorumu, sizi rahatsız eden birinden uzaklaşmaya ve artık aynı ortamda bulunmak zorunda kalmayacağınıza yorumlanır. Eğer çevrenizde bir süredir sözleri ve hal hareketleri ile sizi rahatsız eden sinirlendiren biri varsa artık bu kişi kendi yoluna gider. Daha fazla muhattap olmanız gerekmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status