Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçmak görmek, zamanında edindiğiniz tecrübelerin şimdi karşınıza çıkmasına ve öğrendiğiniz bazı şeylerin işinize yaramasına yorumlanır. Edindiğiniz bilgiler ve tecrübeler ilerleyen günlerde çok işinize yarayabilir. Yapılan hatalardan sonra da yeniden bir hata yapılmaz ve daha dikkatli olabilirsiniz. Gelecek günlerde alacağınız kararlarda çok daha temkinli olabilirsiniz. Rüyada kaçtığını görmek, ayrı olduğunuz kişiler ile bir arada olmaya yorumlanır. Size küs olan kişiler yeniden barışmak isteyebilirler. Ailesi ile küslük yaşayanlar da aile fertleri ile barışıp görüşmeye başlar.

Rüyada büyük ve belalı bir kavgadan kaçmak, kötü günleri atlatmaya ve düşmanlarınızın sizden ailenizden uzak durmasına yorumlanır. Sizi kıskanan kişiler herhangi bir zarar veremezler. Kötü niyetli kişileri yakınlarınız da görüp onaylar, sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada birinden kaçtığını görmek, birinden gelecek kötülüğün önüne geçmeye yorumlanır. Çevrenizde kötü kişilerin size bir zararı dokunamaz ve ne yapsalar da sizin huzurunuzu bozamazlar. Tehdit eden biri de kendi yoluna gider.

Rüyada Kaçmak İsteyip Kaçamamak

Ayrılmak istediğiniz biri ile yolları ayırmaya ve artık kendinden daha emin olmaya yorumlanır. Yakında istekleriniz çabalarınız gerçekleşmeye başlar. Size hiçbir yararı dokunmayan ve külfet olan kişiler ile de ayrılık olabilir.

Rüyada Kaçmak Saklanmak

Rüyada kaçıp saklandığını görmek, kimse ile aranızda gizli saklı bir şeyiniz olmaması anlamına gelir. Her kim sizden bir şeyler saklama çabası ve gayreti içerisinde ise o kişi ne saklıyorsa ortaya çıkar. Artık sizin de bir şeyler gizlemenize gerek kalmaz.

Rüyada Kaçmak Kovalanmak

Rüyada kaçıp kovalandığını görmek, üzerinize düşen görevleri yerine getirmeye ve kimseye muhtaç kalmamaya yorumlanır. Ailenize verdiğiniz bazı sözlerini varsa bu sözleri tutabilirsiniz. Ailenizle birlik beraberliğiniz artar.

Rüyada Kocaya Kaçmak

Rüyada kocaya kaçtığını görmek, sizi üzen birinin pişman olmasına ve gelip özür dilemesine yorumlanır. Sizi üzen ve dert sahibi yapan kişiler pişman olurlar. Eşinden veya sevdiğinden ayrılanlar da barışabilirler.

Rüyada Kaçmak İslami Yorumu

Rüyada kaçmak görmek ihya yorumu, üzerinizdeki yüklerin hafiflemesine ve kaygıların geride kalmasına yorumlanır. Bazı endişeleriniz varsa bu endişeleriniz de yakında biter, artık içiniz rahat eder. Sizi maddi manevi zarara uğratan ve yüz üstü bırakan kişiler hatalarını telafi ederler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Merhaba, Ben bu rüyayı göreli yaklaşık iki yıl oluyor. Ve rüyaya itibar etmemem gerektiğinin farkındayım ama; hala etkisinden kurtulamıyorum. Rüyamda veya Kabus mu desem bilemedim. Rüyamda kafam kadar büyük ve simsiyah bir böcek ailemin evinde uyurken yastığıma düştü ve uyandım. Korkudan kalktım yerimden gözüm birden perdeye takıldı orada da neredeyse kolum kadar büyük ve tüylü bir örümcek (tarantula gibi) perdeden aşağıya doğru indi. Sonra yine korkudan yere düştüm. Üstelik günlük hayatta böcekten örümcekten korkan biri değilim. Sonra bu büyük örümcek koluma çıkmaya çalıştı. İttim bir daha geldi ikinciye ittim sonra kaçıp gitti. Sonra kafamı yatağın altına çevirdim, (şaşkınlıkla) güneşin ışığı altında çalışan bir karınca sürüsü gördüm. Rüya burada bitti kan-ter içinde uyandım ama tabirini yaptırmadım. 2018’den beri merak içindeyim ama ilk defa tabirini arıyorum. Şimdiden tabir için teşekkür ederim

DMCA.com Protection Status