Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, hiç kimseye muhtaç ve mecbur kalmamaya yorumlanır. Eğer sırf mecbur hissettiğiniz için sürdürdüğünüz bir ilişki varsa bu ilişkiye son verilebilir. Her kimle zoraki bir ilişki içerisinde iseniz o kişi ile yolları ayırabilirsiniz. Uzun zamandır cesaret edemediğiniz şeyleri sonunda cesaret edebilir, kendi özgürlüğünüze ve bağımsızlığa kavuşabilirsiniz. İlişkilerde size üstünlük sağlamaya çalışan kişiler varsa da bu kişilerden uzak durulabilir ve zamanı gelince aynı statüye gelinebilir. Rüyada kediler görmek, yönetici olmaya yorumlanır. Birden fazla insanın sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Ailenizin de geçiminde önemli bir katkınız olabilir. İş hayatında güçlü otoriter bir konuma erişilir ve aynı düzen ev hayatında da kurulabilir. Başkalarına karşı görev ve sorumluluklarınızı yerine getirerek hak edile saygınlık kazanılır.

Rüyada yavru kedi görmek, bir süredir satın almak istediğiniz bir şey için birikim yapıyorsanız bu birikimin büyümesine ve sonunda istenilen şeye sahip olmaya yorumlanır. Örneğin yeni bir ev araba veya arsa gibi büyük yatırımlar yapılabilir. Bunun için kredi de çekilebilir. Rüyada kedi yavruları görmek, yeni işleri ve sorumluluklar üstlenmeye yorumlanır. Size yüklenen görevlerinde altından çok başarılı bir şekilde kalkabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Yeni bir dostlar kazanmaya yorumlanır ve bu kişiden bir zarar gelmez. Dertlerinizi rahat bir şekilde açarak rahatça içinizi dökebilir, sırlarınızı paylaşabilirsiniz.  Aynı zamanda iş hayatında yüklü meblağda paralar kazanabilirsiniz. Rüyada siyah beyaz kedi görmek, yeni dostlar edinmek ve hayatınıza yepyeni enerjiler renkler katacaklarına yorumlanır.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Sizi mutlu edecek birine yorumlanır. Bekar olanlar gelecek günlerde ilk görüşte aşk yaşayabilirler. Gördüğünüz anda aşık olacağınız biri ile ilişkiye başlayabilir ve daha önce hiç olmadığınız kadar mutlu mesut olabilirsiniz. İlişkisi olanlar da sevdiklerinden büyük ilgi alaka görebilirler.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

İçinizdeki sıkıntı ve kederin yakında bitmesine yorumlanır. Karamsarlıktan kurtulabilirsiniz ve huzursuzluk biter. Rüyada kara kedi görmek, aynı zamanda kuruntuların bitmesine yorumlanır. Ya olmazsa diye devam eden endişeler son bulur. Kendi azminiz çabanızla her türlü engeli aşabilirsiniz.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi sevdiğini görmek, dostlarınızdan çok büyük iyilikler görmeye ve aranızdaki bağın güçlenmesine yorumlanır. Zamanında iyiliğinizin dokunduğu kişilerin şimdi size bir konuda iyiliği dokunabilir. Rüyada kedi okşamak, aynı zamanda dert ortağı olan biri ile dertleri paylaşıp rahat etmeye yorumlanır.

Rüyada Kedi Isırması

Bunu kesinlikle başarmak istiyorum dediğiniz bir şeyi başarmak anlamına gelir. Zor olan bir şeyi yakında başarabilir ve birçok insana da örnek olabilirsiniz. Size değer veren insanlar artar. Zamanında küçümseyen kişiler de utanç duyabilirler. Rüyada kedi saldırması, Kızgın olduğunuz insanlara karşı öfke ve kızgınlık duygusun biteceğine yorumlanır. Bir şans daha ilişkinize verebilirsiniz. Rüyada kedi tırmalaması, bir diğer yandan sizi öfkelendiren biri varsa o kişiden uzaklaşmaya yorumlanır. Güven duymadığınız birine karşı temkinli olun.

Rüyada Kedi Sahiplenmek

Rüyada kedi sahiplenmek, iyi insanları hayatınıza çekmeye ve kurulan dostlukların baki olacağına yorumlanır. Rüyada petshoptan kedi almak, bir süredir mal mülk edinmek isteyen kişilerin birikimlerinin buna müsaade edeceğine yorumlanır. Büyük yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Rüyada Kedi Beslemek

Aile içerisinde parasal sebepler ile çıkan sorunlar ve anlaşmazlıkların yakında bitmesine yorumlanır. Uzun süredir size borcunu ödemeyen kişiler yakında ödeyebilirler. Eğer miras sorunları olan kişiler varsa da hakları olanı alırlar. Kimsede paranız hakkınız kalmaz ve adalet yerini bulur. Rüyada kediye mama vermek, iş arayanların da işe gireceğini müjdeler.

Rüyada Kedi Görmek İslami Yorumu

Rüyada kedi görmek ihya yorumu, nankör kişilerden uzak durmaya ve faydalı dostluklar kurup değerini bilmeye yorumlanır. Mecburi yürütülen ilişkiler son bulabilir. Hayatınızda olmasını istemediğiniz insanlardan uzaklaşabilirsiniz. Yaşana ayrılıklar sonrası da hayatınıza yeni bir sayfa açabilir, iyi insanları hayatınıza çekebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir karga gördüm. Biz balkonda oturuyorduk ailecek. Sonrasinda karga olduğu yerden havalandı. Sonra küçük bir kuş geldi kargaya saldırmaya başladı. Sonra babamda oradan bak kuzguna kargayı nasıl parçaladı dedi. Sonra ip tellerine konmuş karga sağ tarafı yarılmış içi gözüküyordu ve fazla acı çekiyormuş gibide durmuyordu. Öyle uyanmışım. Ama içini filan gördüm göz bebeğini filan.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yalan haber almaya, gerçekleri sonra öğrenmeye yorumlanır.

 2. Ekim celil dedi ki:

  Rüyamda , 2 ay önce ayrıldığım sevgilimle bir gemideydik arkadaslarımız tanıdıklarımız benim ailem felanda vardı ben eski sevgilimi sürekli öpüyor sarılıyordum çünkü eski sevgilimi seven bir kızda vardı ona göstermek için. Ayrıydık yine ama sanki hiç ayrı değilmişiz gibi davranıyorduk sonra ben telefonunda mesaj gördüm benimle birdaha olmayacağını felan söylemiş bunı görüyorum sonra bana diyorki ben o kızı öptüm o kız dediğide şu onu seven gemideki kız . Ben bunu duyunca sinir oluyorum , annem felanda hep benim sinir oldugumu görüyoru iniyorum gemiden konusacagız arayacam seni diyorum bi parka gidiyorum ama yanımda ailemde var parka gidiyorum aramak için burada bitiyor rüya. Ve sabah kalktıgımda oh rüyaymış diye sevinirken o kızla takiplestikşeeini gördüm 🙁

DMCA.com Protection Status