Rüyada Konuşan Balık Görmek

Rüyada konuşan balık görmek, söylemek istediğiniz şeyleri dile getiremediğiniz bir insan varsa sonunda o kişiye söylemek istediğiniz ne varsa yüzüne demeye yorumlanır. bir süredir sustuğunuz konularda artık konuşma sırası size gelebilir. Geri planda kalan kişiler de iş hayatında daha yetkili bir konuma yükselebilirler. Daha çok insan ile muhatap olabilirsiniz. İş veya başka konularda fikirlerinizi söylemek istediğiniz insanlar varsa da sizi dinleyip ikna olabilirler. Rüyada balıkla konuşmak, aynı zamanda bekar olanlar için talipleri çıkmasına yorumlanır. İlerleyen günlerde hayatınızıa giren birine aşık olabilirsiniz ve evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkiniz olabilir.

Rüyada konuşan büyük balık görmek, kafanızı karıştıran konularda artık net olmaya ve doğru seçimler yapmaya yorumlanır. İç sesinizi de dinleyerek sizin için en doğru olacak seçimleri yapabilirsiniz. Özel hayatınızda da doğru insanla bir ilişkiye başlayabilir, doğru eş adayını bulabilirsiniz. Yakında her şey hayrınıza olur.

Rüyada Konuşan Yunus Balığı Görmek

Sevgilisinden ayrılan biri için tekrar barışacaklarına yorumlanır. Eski sevgiliniz yeniden sizinle görüşmek isteyebilir. İşinden ayrılan kişiler de yeniden eski işlerine geri dönebilirler. Beklediğiniz haber yakında ulaşır.

Rüyada Konuşan Köpek Balığı Görmek

Uzun zamandır geri planda kalıp cesaret edemediğiniz görev ve sorumlulukları artık üstlenme vakti geleceğine yorumlanır.İş hayatında üzerinizde daha fazla yük binebilir ve daha riskli zor işlerin altına girmeniz gerekebilir.

Rüyada Konuşan Fok Balığı Görmek                          

Çok hayırlı haberler almak ve şaşırmaya yorumlanır. Beklenmedik yerden güzel haberler alınabilir. İmkansız sanılan bir şey de yakında gerçek olabilir ve çok mutlu olunabilir. Artık ümidi kestiğiniz bir yerden gelecek haber sevince sebep olabilir.

Rüyada Konuşan Balık Görmek İslami Yorumu

Rüyada konuşan balık görmek ihya yorumu, bir süredir görüşmediğiniz kişilerle görüşüp konuşmak ve hasretlerin sona ermesine yorumlanır. Sizden ayrılan biri size geri dönebilir. Bir süredir sizden hoşlanan biri varsa da haber göndererek görüşüp tanışmak isteyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Cemil şahin dedi ki:

  Rüyamda akvaryumun içinde büyük bir balık vardı konuşmaya çalısıyordum ilk basta konuşmadı ama sonrasından allah ve muhammet dedi sonrasını hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, iş fırsatlarına yorumlanır.

 2. Halit bulut dedi ki:

  Rüyamda 2 balık gördüm biri normal biri büyük ikisinde yakaladım ve balıklar konuşup bizi bırakın diye bana yalvardılar bende balıklara acıdım geri suya bıraktım balıklar çok sevindiler bana dua etiler

 3. Şebnem dedi ki:

  Bir delikten Çıkan Balıkları elimle yakaladım sonra Birtane büyük balık çıktı onuda yakaladım büyük olan balık konuşmaya başladı resmen yardım istiyordu kurtulmak için ben çok üzüldüm geri bıraktım

DMCA.com Protection Status