Rüyada La İlahe İllallah Demek

Rüyada la ilahe illallah dediğini görmek, gönlünüzden geçen iyilikleri yapma imkanı elde edeceğinize yorumlanır. Maddi olanaklarınız yoksa yakında elinize geçen para sayesinde sevdiklerinize iyilik yapabilir, onların iş veya eğitimlerine dair maddi sıkıntılarını çözebilirsiniz. Derdi olan kişiler de dert ortağı bulurlar. Rüyada kelime-i şahadet getirmek, hayırlı bir rüyadır ve dileklerin gerçek olmasına, iyi bir insan olarak yaşamaya yorumlanır. Rüyada la ilahe illallah diyerek uyanmak, kimin dost düşman olduğunu anlamak, iyi insanların hayatınıza gideceğine yorumlanır. Yapılan kötülüklerin farkına varılır ve kişi sonunda bir şeyleri fark eder. Rüyada la ilahe illallah diyerek tesbih çekmek, sabrın sonunda selamete erişmeye ve büyük bir sabırla beklediğiniz bir işin hayırla sonuçlanmasına yorumlanır. Kişi bir süredir göremediği insanlar ile de kavuşabilir.

Rüyada la ilahe illallah diyerek uçmak, yeni yerler gezip görmek ve istediğiniz yerde yaşamaya başlamak anlamına gelir. Kişi ilerleyen günlerde iş ve eğitim gibi sebepler ile çok istediği bir yere taşınabilir ve dilekleri kabul olur.

Rüyada La İlahe İllallah Duymak

Güçlü bir imana ve doğru yoldan şaşmamaya yorumlanır. Sizin arkanızdan da dua eden birileri olabilir. Rüyada la ilahe illallah zikri duymak, anne baba ve sevdiklerinden hayır duası almaya yorumlanır. Hayırlı bir evlat olduğunuzu ve sağlık sıhhat içerisinde yaşamaya da delalettir. Rüyada la ilahe illallah diye bağırmak, sıkıntıları geride bırakmaya ve dert kederden kurtulmaya yorumlanır. Aile içinde dargın olanlar barışırlar ve iç huzur artar.

Rüyada La İlahe İllallah Demek İslami Yorumu

Rüyada la ilahe illallah demek ihya yorumu, iman yönünden güç ve kudrete, hac yolculuğu yapmak isteyenlere de bu isteklerinin gerçek olacağına yorumlanır. Kişi dini yönden görev ve isteklerini yerine getirir. Büyük zorluklar aşılır, manevi huzur bulunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Uğur dedi ki:

  Selam rüyam da babamı mezarının ayak uzunda oturuyordum ve sesli bir şekilde la ilahe illallah diye hafif bağırıyorum ve bir anda babamın kabri göçtü ve bende bir miktar üstüne doğru battım babam kabre konduğu hal üzere başını çevirdi bana baktı birşey dedi anlamadım teşekkür ederm…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıları aşmak ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmak, ekonomik rahatlamaya yorumlanır.

 2. Elif dedi ki:

  Rüyamda mezarlığın yanından geçiyordum. cenaze vardi ama tanımıyorum cok kalabalikti.hoca hoparlörden mi mikrofondan mi ne bagiriyordu ey insanlar La ilahe illallah i bol bol çekin. Gunahlariniz temizlensin .bende diyordum :ben hep cekiyorum .sonra parmaklarimla la ilahe illallah cekiyordum uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iç sıkıntıların bitmesine ve manevi huzuru bulmaya yorumlanır.

 3. Oktay Öztürk dedi ki:

  “Rüyamda Cumhurbaşkanı ile sarayda Azerbaycan şehitleri ile fotoğraf çaktırıyoruz. Herkes üniformalı ben hariç. Sonra yaşadığım köyün en yüksek tepesinden kalkıp uçan bir beyaz melek çalıştığım fabrikadan beni pençeleriyle kaptı ve yükselerek şehrin üzerine doğru uçuyorduk. Bu melek Cebrail a.s oluyor gönlümde ve bana senin ne işin var burda diyor. Fabrikada beni almadan önce. Bende uçarken lailahe illallah diye diye yükselirken beraber uyanıyorum. Rüya böyle bitiyor. Hayır olur inşallah. Tabiri olursa inşallah sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işlerinizde önemli gelişmeler olmasına ve emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 4. Soganli kek dedi ki:

  Ruyamda ölmüş anneannem la ilahe illallah diyordu bende sarılıp öptüm tekrar ettim ve ona surekli bunu soylemesini soyedim

DMCA.com Protection Status