Rüyada Lades Görmek

Rüyada lades görmek, sevdikleriniz ile aranızda çıkan ufak tefek sorunlara ve kendini sizinle kıyaslayan biri yüzünden ağzınızın tadının kaçacağına yorumlanır. Sürekli sizi kendine kıyaslayıp evinizde huzur kaçıran ve rekabet içerisinde olan insanlardan haber gelebilir. Can sıkıcı şeyler duyulabilir. Ancak başarılı olmanız da bazı insanları kışkırtabilir ve sizin hevesinizi kırmaya çalışabilirler. Verdiğiniz sözleri tutabilir ve beklentileri karşılarsınız. Fakat buna sevinen olduğu kadar üzülen ve kıskanan da olur. Rüyada lades kemiği görmek, şansın ve talihin açık olmasına, iyi işler altına imza atmaya yorumlanır. Önünüze koymuş olduğunuz hedefler varsa bu hedeflere ulaşılır. Kişi hakkı ile başarıya ulaşır.

Rüyada lades tutuşmak, biriyle çekişme içerisinde olmak demektir. Bu kişi iş ortamında bir iş arkadaşınız da olabilir. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişilere karşı dikkatli olun. Yoksa bir açığınızı arıyor olabilirler. Rüyada lades oynamak, sizi hırslandıran ve rekabete çeken biriyle mücadeleye yorumlanır. Aç gözlü birine karşı da dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Lades Kazanmak

Çok çalışıp çabalayan kişiler için hak ettikleri başarının yakın olduğuna yorumlanır. Size engel olan ve baskılayan kişiler emellerine ulaşamazlar, her kim size engel olmaya kalksa da sonunda zafer sizin olur. Sizin başarılarınızı çekemeyen her kimse maskesi düşer, dostu düşmanı tanırsınız.

Rüyada Lades Kaybetmek

İş ya da eğitim hayatında büyük bir hataya düşmek ve pişmanlık yaşamak anlamına gelir. Çok inanıp güvendiğiniz bir insan sizi yanıltabilir veya dolandırabilir. Güveninizi kıracak şeyler ile karşılaşabilir, yarı yolda bırakılabilirsiniz.

Rüyada Lades Görmek İslami Yorumu

Rüyada lades görmek ihya yorumu, şansın ve bahtın açık olmasına yorumlanır. Fakat bir yandan da engel çıkaran insanlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Şu günlerde kim gerçek dostunuz kim değil ortaya çıkar. Bu durum sizi hırslandırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status