Rüyada Lağım Görmek

Rüyada lağım görmek, bazı insanlar ile aranızın açılacağına ve öğreneceğiniz gerçekler karşısında çok üzülmeye yorumlanır. Kendinizi büyük bir çıkmaz içerisinde bulabilirsiniz. Örneğin ilişkisi olanlar öğrendikleri şeyler sonrasında ilişkilerini bitirmek isteyebilirler. Sevdiklerinizin gerçek yüzlerini öğrenebilirsiniz, size gerçek yüzünü göstermeyen kişiler olabilir. Ortak iş yapan kişiler de haram para pul kazanabilirler, işlerinize hile karıştırmaya çalışan birileri olabilir. Rüyada lağım suyu görmek, kötü laf işitmeye ve göz yaşı dökmeye yorumlanır. Hakkınızda işiteceğiniz laflar karşısında hayrete düşebilirsiniz. Rüyada lağım çukuru görmek, borca girmek ve borçlarına yetişememek anlamına gelir. Ya da bir yakınınız yüzünden maddi kaybınız olabilir. Sizi borca sürüklemeye çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada lağıma düşen birini görmek, haramdan uzak durmak ve kötü kalpli kişilerin hayatınızdan çıkmasına, sonunda daha çok kazanmaya yorumlanır. Üzerinizdeki maddi külfet ortadan kalkabilir. Maddi yük biter, helal yoldan rızık artar.

Rüyada Lağım Taşması

Yaşanan büyük sorunların ardından her şeyin güzel olacağına, hayatınızda kötü insanları çıkaracağınıza yorumlanır. Sizin kötülüğünüzü isteyen ve haramda gözü olan kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Kötü kalpli insanların hayatınızdan temelli olarak çıkacağına ve tam tersi iyi ahlaklı ve dürüst insanlarla tanışmaya yorumlanır. Kötü günler geride kalır ve sizin içinize sinen işler yapabilirsiniz. Zamanında istemediği ve hoşnut olmadığı işlerle uğraşanlar sonunda keyif aldıkları ve gurur duydukları işlere yönelirler.

Rüyada Lağım Kokusu Almak

Pek de güvenmediğiniz ve ön yargılı olduğunuz kişilerin gerçekten de böyle olduğuna ve sizi yanıltmayacağına yorumlanır. Güven duymadığınız ve hatta dostlarınızı uyardığınız bir insan gerçekten de kötü niyetli çıkabilir.

Rüyada Kanalizasyon Görmek

Emanete ihanet edilmesine ve kötüyü iyiyi ayırt etmeye yorumlanır. Sizi kıran ve üzen insanlar varsa asıl niyetleri anlaşılır, duyulan sözler karşılığında kalbiniz kırılsa da zarardan dönülür. Sizi dibe çekmeye çalışan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Lağım Görmek İslami Yorumu

Rüyada lağım görmek ihya yorumu, hayır getirmeyecek kazanacak veya mala mülke yorumlanır. Sizin hakkınızda gözü olan kimseler varsa dikkatli olun. Yoksa sizin hakkınızı gasp etmeye kalkabilirler, hak etmediğiniz şeyler ile karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status