Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek, elinize geçen paranın miktarının günden güne artacağına ve bol kazanca yorumlanır. Kişi daha çok kazanıp daha çok yatırım yapma şansı elde edebilir. Bir süredir beklenen toplu para gelir, tazminat varsa alınır. Hakkınız olan para tez zamanda elinize geçer ve bu parayı çok iyi bir şeye harcayabilirsiniz. Ev araba satın almak isteyen kimseler bu rüyayı görürse, yakında birikimleri ile mal mülk sahibi olabilirler. Geleceğe yönelik yatırım planlarınız beklenenden de kısa sürede gerçek olur. Rüyada kara lahana görmek, evinize misafir gelmesine ve bir süreliğine sizde kalmasına yorumlanır. Uzaktan akrabalarınız ziyaret edebilir. Rüyada lahana tohumu görmek, yeni gelir kapısı aralamaya ve evinizde bolluk bereketin daimi olacağına yorumlanır.

Rüyada lahana almak, aile içi sırlar ortaya çıkar ve sizden gizlenen şeyleri öğrenebilirsiniz. Evli olanlar eşlerinin gizlediği bir şeyi öğrenebilir. Bu gizlenen mal mülk ya da para da olabilir. Rüyada lahana toplamak, emeklerinin karşılığını almaya başlamaya ve umudun artacağına, iş hayatında yükselmeye yorumlanır.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Duyacağınız bazı sözler karşısında sinirlenmeye ve iftiraya uğramaya yorumlanır. Sizinle ve aileniz ile ilgili olur olmaz laflar eden kimseler olabilir. Rüyada lahana turşusu yapmak, aynı zamanda zamanında verdiğiniz borçların ödenmemesine yorumlanır. Size borcu olan kimseler borçlarının sütüne yatabilirler.

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Aile içerisinde hayırlı bir olaya ve tüm aile bir sofra etrafında toplanmaya yorumlanır. Düğün dernek vesile ile de görüşülebilir. Rüyada lahana dolması görmek, sofranızda kalabalık misafir ağırlamak anlamına da gelir. Rüyada lahana yapraklarını ayırmak, borçların bitmesi ve eksiklerini gidermeye yorumlanır. Rüyada lahana haşlamak, yeni bir yatırım yapmak ya da sermaye arayanların ihtiyacı olan sermayeyi bulacaklarına yorumlanır.

Rüyada Lahana Görmek İslami Yorumu

Rüyada lahana görmek ihya yorumu, aile içi birlik ve beraberliğe, evinizde kalabalık misafirlik ağırlamaya yorumlanır. Arayan soranınız çok olur, sevdiklerinizin ile özlemler biter. Uzakta yaşayanlar memleketlerine geri dönerler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status