Rüyada Lanet Görmek

Rüyada lanet görmek, zamanında sizi ve ailenizi küçük görüp örseleyen kişilerin benzer duruma düşmesine yorumlanır. Zamanında aldığınız eleştiriler ve uğradığınız haksızlıkların bir benzerini bu kişiler şimdi kendileri yaşar. Sizinle uğraşan kişiler teker teker özür dileyebilirler. Hak hukuk yerini bulur ve siz de büyük bir mağduriyetten kurtulabilirsiniz. Rüyada lanetlenmek, düşmanlarınızın size zarar verememesine ve kendileri ile uğraşmaktan sizi unutacaklarına yorumlanır. Her kim size kin besliyorsa kendi yoluna gider ve bir daha karşınıza çıkmaz. Rüyada lanet duymak, hakkınızda yalan haber çıkaran birilerine yorumlanır. Sizinle ilgili etrafınıza yalan yanlış şeyler anlatan biri olabilir.

Rüyada lanetli birini görmek, size karşı hep bir kıskançlığı olan birine yorumlanır. Ne yapsanız da yaranamadığınız hep mutsuz biri ile de şu günlerde aranız açılabilir. Bazı insanlar ile artık görüşmemek en hayırlısı olabilir.

Rüyada Lanet Olsun Demek

Bu rüya hiçbir sözünüzü dinlemeyen birine yorumlanır. Yine sizin hiçbir uyarılarınızı dikkate almayarak başını derde sokabilir. Rüyada lanet okumak, çevrenizdeki bir insanın huyundan bıkmak demektir.

Rüyada Lanetli Ev Görmek

Uzun yıllardır görüşmediğiniz ve küs olduğunuz insanlar ile yeniden aynı ortamda denk gelmeye yorumlanır. Hane içinde de küs olduğunuz akrabalarınız varsa gelecek günlerde aynı ortamda karşılaşabilirsiniz. Rüyada lanetli bir yer görmek, görüşmek istemediğiniz bir insanın sizi aramasına yorumlanır

Rüyada Lanetli Bebek Görmek

Bu rüya size yalan söyleyen birinin her ne konuda sizi kandırdıysa ortaya çıkacağına yorumlanır. Zamanında yüzünüze söylenen tüm yalanları teker teker ortaya çıkarabilirsiniz. Gizli saklı kalmış bir şey de gün yüzüne çıkabilir.

Rüyada Lanet Görmek İslami Yorumu

Rüyada lanet görmek ihya yorumu, sahtekar kişilerin maskesinin düşmesine yorumlanır. Bazı insanlar sizin emanetlerinize ihanet edebilir. Güvenip iyilik ettiğiniz birinden yana da mağduriyet yaşayabilirsiniz. Sizi güveninizi sarsacak bir şey yapabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status