Rüyada Lapa Görmek

Rüyada lapa görmek, mal mülk edinmek niyetinde olan kişilerin ilerleyen günlerde bu isteklerine kavuşmalarına yorumlanır. Satın almak istediğiniz mal mülk önündeki engeller kalkar. Beklenen bir toplu para veya kredi başvurusu varsa olumlu yanıt alınır. İş kurmak isteyenler de yeterli sermaye kazanabilirler. Rüyada lapa yemek, rızkınızı artmasına ve daha çok para kazanmaya yorumlanır. Yeni iş fikirleri olan kişiler yeni girişimlerde bulunabilirler. Ek gelir deniyor iseniz de bu ek gelirlerden kazanç sağlanmaya başlanabilir.

Rüyada lapa pilav görmek, ailenizde işsiz olan birinin işe gireceğine yorumlanır. Eşi, kardeşi ya da başka aile ferdi işsiz olan iş haberi alır. Ailenizde geçimi sağlayan her kim ise kazancı artar. Rüyada lapa pirinç pilavı görmek, yeni bir birikim yapmaya yorumlanır. İlerleyen günlerde elinize geçen para ile birikim yapma fırsatınız olabilir.

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağması

Bu rüya rahat ve konfor içinde yaşamaya yorumlanır. Borçları olan kişiler teker teker tüm borçlarından kurtulabilirler. Bundan sonra maddi kaygılar geride kalır. Hem ailenizin hem de sizin işlerinizde verim ve bereket artar.

Rüyada Lapa Görmek İslami Yorumu

Rüyada lapa görmek ihya yorumu, yüklü para kazanmaya yorumlanır. Mal mülk alım satımı yapmak isteyenlere hayırlı haberler gelir. Kendi işini yapan biri de işlerine daha fazla yatırım yapabilir.  Parasal konularda büyük engeller aşılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Neslihan dedi ki:

    Rüyamda küs olduğum evli kız kardeşim suanki evli olduğu esiyle rüyamda nisanlanma hazırlığı yapıyordu üzerinde krem ve buz yeşili bir nişan kıyafeti vardı ben ona yaptıklarını anlatarak kızıyorum birde bir lapa yedim.

DMCA.com Protection Status