Rüyada Lavabo Görmek

Rüyada lavabo görmek, çevrenizde borçlu olduğunuz insanlar varsa o kişilere tüm borçlarınızı kapatacağınıza ve kimseye borçlu kalmayacağınıza yorumlanır. Ailesine ve arkadaşlarına borcu olanlar da ödeyebilirler. Yakında elinize geçecek olan para sayesinde tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bir yerden yüklü bir ödeme almayı uzun zamandır bekleyenler bu ödemeyi alabilirler. Mahkeme sonucu bekleniyor sa da gelir. Maddi konularda yaşanan talihsizlikler kısa süre içerisinde atlatılır ve siz de kimseyi mağdur etmemiş olursunuz.

Rüyada lavabonun su dolması, elinize bol para geçmesine ve ailenize daha çok maddi imkan sunmaya yorumlanır. Evli olanların ise eşlerinin kazancında artık olabilir. Ailede her kim çalışıyor ise maaşına zam veya yüklü gelir gelebilir.

Rüyada Lavabo Temizlemek

Bu rüya sizi dert tasa sahibi yapan insanların sizden ve ailenizden uzak durmalarına yorumlanır. Size sürekli laf söyleyen uğraşan biri varsa da artık uğraşmaz. Rüyada lavabo yıkamak, yeni bir iş kapısına yorumlanır. Gelir kapısı değişebilir. Rüyada tıkanmış lavabo görmek, size içini dökecek ve sırlarını paylaşacak birine yorumlanır. Sonunda dayanamayıp dertlerinden bahsedebilir.

Rüyada Lavabo Kırılması

Bu rüya size verilen sözlerin geç tutulmasına yorumlanır. İş konusunda da gecikmeler yaşanabilir. Rüyada lavabonun düştüğünü görmek, size maddi külfet olacak birine yorumlanır. Aldığı parayı da geri ödememek isteyebilir. Rüyada lavabo tamir etmek, haksızlıkların bitmesine ve maddi durumun yeniden iyi hale gelmesine yorumlanır.

Rüyada Lavabo Görmek İslami Yorumu

Rüyada lavabo görmek ihya yorumu, kurulan temiz hayallerin düşlerin gerçekleşmesine ve isteklerinizin önündeki parasal engellerin aşılmasına yorumlanır. Maddi sebepler yüzünden gerçekleşmeyen ve içinizde ukde kalan ne varsa yakında gerçek olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status