Rüyada Leğen Görmek

Rüyada leğen görmek, kendi mesleğinizde iyi bir makam mevkiye ulaşmaya yorumlanır. Önemli bir iş için güzel imkanlar elinize geçebilir. İş hayatında adım adım yükselebilir ve daha büyük mertebelere erişebilirsiniz. Bir süredir mesleğinizde sıkıntılı süreç geçiriyor iseniz artık şans yüzünüze güler. Rüyada alüminyum leğen görmek, önemli bir sorumluluk almak ve başarılı olmaya yorumlanır. Yeni sorumluluklarınızın altından rahatça kalkabilir ve beklenilen başarıya ulaşabilirsiniz. Rüyada plastik leğen görmek, gelirinizde artış yaşanmasına yorumlanır. Eğer geliriniz düşük ise artabilir ve daha çok birikim yapılabilir.

Rüyada kırık leğen görmek, zamanında ayrıldığınız bir işe geri dönmeye yorumlanır. Ya da ayrım kalan işlerinizi tamamlama şansınız olabilir. Tekrar eski plan projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Eğitim hayatı yarıda kalanlar da eğitimlerini tamamlayabilirler.

Rüyada Leğen Dolusu Hamur Görmek

Bu rüya bekar olan biri için zengin bir talibi çıkmasına yorumlanır. İş hayatında başarılı ve kariyer sahibi bir ile dünya evine girebilirsiniz. Evli olanların ise eşlerinin kazançları artar ve evinizde bereket daimi olur.

Rüyada Leğen Dolusu Balık Görmek

Bu rüya kısmetinizin açılmasına ve kısmetinizde ne varsa yakında karşınıza çıkacağına yorumlanır. Büyük haberler gelebilir. Bekarlar talip olur, işsizler işe girer. Yakında şansınız bir anda açılır ve ardın sıra büyük haberler gelir.

Rüyada Leğen Görmek İslami Yorumu

Rüyada leğen görmek ihya yorumu, bekleyen görevleri tamamlamak ve yarım kalan işleri de bitirmeye yorumlanır. Bir süredir sizden haber bekleyen kişilere de verdiğiniz sözleri tutabilirsiniz. Mesleğinizde önemli sorumluluklar verilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status