Rüyada Madalyon Görmek

Rüyada madalyon görmek, bekar olan kişiler için mutlu bir evlilik yapacaklarına ve hayırlı bir kısmete yorumlanır. Kişi tam da hayallerini kurduğu gibi bir eş adayı ile tanışabilir. Bir zamanlar aşk hayatında mutsuz olanlar artık aradıkları mutluluğu yakalar. Ayrılık sonrası daha mutlu olacağınız bir ilişki başlar. Kişi kötü ve art niyetli kişilerden uzak durur, hayatına yeni bir sayfa açar. Eğer sizi dibe çekmeye çalışan ve kıskanan kimseler varsa hayatınızdan uzaklaşırlar. Gerçekten değer veren vefalı dostlar kazanırsınız. Evli olan biri bu rüyayı görürse evlilik hayatındaki sorunlar çözülür ve artık ilişkilerinde üçüncü şahıslar müdahale edemezler. Sizin ev hayatınıza karışmak isteyen kişiler varsa uzak dururlar.

Rüyada madalyon kolye görmek, evli olanlar için kız çocuğu sahibi olmak anlamına gelir. Kişi aile hayatında çok mutlu olur ve ailesi için diledikleri gerçekleşir. Eğer aileden borcunuz olan biri varsa da bu kişiye yakın zamanda borcunuz kalmaz. Aranızdaki parasal sorunlar tez vakitte çözülür.

Rüyada Madalyon Görmek İslami Yorumu

Rüyada madalyon görmek ihya yorumu, yaşantınızdaki sıkıntıların tez zamanda çözülmesine ve daha iyi şartlara sahip olmak, mutlu bir yuva kurmak demektir. Bekar olanların talibi çıkar, kişi hayatında önemli bir karar alır. Ailesi için istekleri gerçekleşir, hem onların hem de sizin yüzünüz güler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status